گفت‌وگو با بازیگر سریال دردسرهای عظیم

مهران رجبی: فیلمنامه‌ای را که تغییر می‌کند، نمی​خوانم

کد خبر: ۶۴۸۵۷۱
مهران رجبی  پسرش را به خانه بخت می فرستد

مهران رجبی که با فیلم «خانه پدری» کیانوش عیاری در سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر حضور داشت، در سریال نوروزی شبکه سه بازی دارد و آن را اثری جذاب می‌داند.

مهران رجبی، بازیگر سریال در حال تولید "روزهای بد، در" که ویژه ایام نوروز تولید می‌شود، درباره نقش خود توضیح داد: من در سریال "روزهای بد، در" نقش اردشیر را بازی می‌کنم. اردشیر پدری است که در آستانه ازدواج پسر خود قرار دارد. خانواده او نسبتا فقیر است و دو پسر هم با نام های پرویز و اکبر دارد. به نظرم بهتر است که درباره قصه توضیح زیادی ندهم. چراکه مجموعه نوروزی است و طبیعتا جذابیت های خاص خودش را دارد اما همین قدر می دانم که با سریال جالبی رو به رو هستیم.

/Media/Image/1392/12/03/635286698416929700.jpg

/Media/Image/1392/12/03/635286698933882500.jpg

وی با بیان این که تاکنون تصویربرداری شش قسمت از سریال به پایان رسیده است، درباره میزان بازی‌اش در این سریال 13 قسمتی توضیح داد: نقش من تقریبا در این سریال محوریت دارد و در کنار بقیه بازیگران سریال همچون آقای برق‌نورد و خانم امیرجلالی و بیژن بنفشه خواه تعریف می‌شود.

در حال حاضر در فیلم سینمایی "تابو" به کارگردانی خسرو معصومی حضور دارم که در مازندران فیلمبرداری می‌شود و در حال رفت و آمد بین این دو کار هستم.

مجموعه تلویزیونی "روزهای بد، در"، کاری از گروه فیلم و سریال شبکه سه سیماست که برای پخش در عید نوروز مراحل تصویربرداری خود را پشت سر می‌گذارد.

ایرج محمدی و مهران مهام تهیه‌کنندگان این سریال هستند و سعید آقاخانی کارگردانی آن را بر عهده دارد. همچنین فیلمنامه این اثر توسط برزو نیک‌نژاد به رشته تحریر درآمده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها