jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۶۴۸۲۵۴   ۰۲ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۰:۵۹

فیس بوک چارلتون در تسخیر کاربران ایرانی

قوچان نژاد سوژه کل کل ایرانی ها با انگلیسی ها

یکی از هواداران چارلتون به ایرانی ها پیغام داده که بهتر است با هم صلح کنند چون هم هواداران چارلتون هم ایرانی ها خیر و صلاح گوچی را می خواهند.

قوچان نژاد سوژه کل کل ایرانی ها با انگلیسی ها


انتشار خبر دعوت رضا قوچان نژاد به اردوی تیم ملی ایران، در صفحه فیس بوک باشگاه چارلتون گویا باعث به وجود آمدن حاشیه هایی شده است. به نظر می رسد که گوچی سوژه کل کل ایرانی ها با هواداران انگلیسی شده و کار به جایی رسیده که مسئول صفحه فیس بوک چارلتون اعلام کرده که هر گونه کامنتهایی که حاوی الفاظ زشت و توهین آمیز باشد، پاک خواهد شد. بیشتر کامنتهایی که در پایین این خبر کار شده، مربوط به طرفداران ایرانی است که از رضا تعریف کرده اند البته هواداران چارلتون هم مهاجم ایرانی شان را دوست دارند و معلوم است که آنها از جدایی موقت گوچی دلخورند. گویا بعضی از آنها اعلام کرده اند که چون چارلتون حقوق رضا را می دهد پس او نباید در این مقطع انگلیس را به مقصد ایران ترک کند و تیم ملی می تواند برای بازی با کویت و گینه از بازیکنان دیگری استفاده کند. اظهار نظری که طبیعتا واکنش ایرانی ها را هم در پی داشته. جالب اینکه یکی از هواداران چارلتون به ایرانی ها پیغام داده که بهتر است با هم صلح کنند چون هم هواداران چارلتون هم ایرانی ها خیر و صلاح گوچی را می خواهند./ سایت گل

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر