jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۶۷۲۳   ۲۷ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۸:۱۰
شکست پرسپولیس از پیکان در بازی دوستانه


پرسپولیس در دیداری دوستانه برابر پیکان شکست خورد.

تیم فوتبال پرسپولیس در یک بازی تدارکاتی که در ورزشگاه پیکانشهر برگزار شد، با نتیجه 3 بر 2 برابر پیکان شکست خورد. در این دیدار که در ساعت 15:30 و با قضاوت پیروز سیف‌الله‌پور برگزار شد، پیکان سوار بر بازی بود و فرصت‌های گلزنی زیادی را روی دروازه پرسپولیس خلق کرد. البته پرسپولیس هم فرصت گلزنی داشت اما نتوانست از فرصت‌های خود استفاده کند.

به گزارش ایسنا ،پرسپولیس در نیمه اول با ترکیب نیلسون، بنگر، نورمحمدی، خلعتبری، رضا حقیقی، مهرداد فولادی، صادقیان، دهنوی، ماهینی، حاتمی و عباس‌زاده به میدان رفت و پیکان هم در نیمه اول با ترکیب علیرضا قدیمی، حمیدرضا دیوسالار، علی جراح‌کار، علیرضا محمد، محمد برجلو، حسین بابایی، میلاد کرمانی‌مقدم، حسین کریمی، کیوان وحدانی، مجتبی زارعی و ایمان رزاقی راد بازی را آغاز کرد.

در این بازی پیام صادقیان، میلاد کرمانی مقدم، مجید ترکاشوند، جهانگیر عسگری، بهشاد یاورزاده کارت زرد گرفتند و همچنین محسن بنگر و قاسم دهنوی از تیم پرسپولیس و مجید ترکاشوند از پیکان با دریافت کارت قرمز از بازی اخراج شدند.

نکته جالب درباره این مسابقه این بود که وقتی داور بازی با کارت قرمز بازیکنان را اخراج کرد، تیم‌ها بازیکن جانشین وارد زمین کردند و دوباره 11 نفره به بازی ادامه دادند.

سعید شیرینی امروز غایب بود و روی نیمکت حضور نداشت. علی دایی نیز اواسط نیمه دوم برای شرکت در نشست وزارت ورزش و جوانان ورزشگاه را ترک کرد.

دو گل‌ پرسپولیس را در این بازی محمد عباس‌زاده به ثمر رساند. برای پیکان نیز ایمان رزاقی راد، کیوان وحدانی و علی امیری گلزنی کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر