jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۵۲۸۶   ۲۳ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۰:۲۵

بازی مس – تراکتورسازی در فینال جام حذفی آخرین فرصت دو تیم برای قهرمانی در فصل جاری رقابت های فوتبال است.

علی کریمی به تبریزی ها چه قولی داد؟

به گزارش جام جم ورزشی ، روز 25 بهمن ماه فینال رقابت های جام حذفی فوتبال در کرمان برگزار می شود و تیم های مس و تراکتورسازی برای گرفتن یک جام قهرمانی تلاش خواهند کرد.تراکتورسازی به نسبت تیم مس کرمان که در لیگ برتر سرمایه گذاری بیشتری کرده است تنها امیدش برای گرفتن یک جام در فصل جاری را همین جام حذفی می داند. علی کریمی ستاره تیم تبریزی به مردم این شهر قول داده تا با جام به تبریز بازگردد.علی کریمی می گوید یک جام به فوتبال تبریز بدهکار است و با قهرمانی در کرمان ادای وظیفه خواهد کرد. این صحبت های کریمی باعث خوشحالی بیشتر مردم آذربایجان و محبوبیت جادوگر شده است تا جایی که حرف های کریمی روحیه سایر بازیکنان را دو چندان کرده و آنها برای بازی روز جمعه به جز راه قهرمانی مسیر دیگری نمی شناسند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر