jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۵۲۸۶   ۲۳ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۰:۲۵

بازی مس – تراکتورسازی در فینال جام حذفی آخرین فرصت دو تیم برای قهرمانی در فصل جاری رقابت های فوتبال است.

علی کریمی به تبریزی ها چه قولی داد؟

به گزارش جام جم ورزشی ، روز 25 بهمن ماه فینال رقابت های جام حذفی فوتبال در کرمان برگزار می شود و تیم های مس و تراکتورسازی برای گرفتن یک جام قهرمانی تلاش خواهند کرد.تراکتورسازی به نسبت تیم مس کرمان که در لیگ برتر سرمایه گذاری بیشتری کرده است تنها امیدش برای گرفتن یک جام در فصل جاری را همین جام حذفی می داند. علی کریمی ستاره تیم تبریزی به مردم این شهر قول داده تا با جام به تبریز بازگردد.علی کریمی می گوید یک جام به فوتبال تبریز بدهکار است و با قهرمانی در کرمان ادای وظیفه خواهد کرد. این صحبت های کریمی باعث خوشحالی بیشتر مردم آذربایجان و محبوبیت جادوگر شده است تا جایی که حرف های کریمی روحیه سایر بازیکنان را دو چندان کرده و آنها برای بازی روز جمعه به جز راه قهرمانی مسیر دیگری نمی شناسند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها