jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۳۹۷۶   ۱۹ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۰:۴۱

تراژدی در ساخت ورزشگاه جام جهانی

جام جهانی برزیل باز هم قربانی گرفت

روز گذشته یک کارگر دیگر در حین ساخت و تکمیل یکی از ورزشگاه های جام جهانی 2014 برزیل جان خود را از دست داد.

جام جهانی برزیل  باز هم قربانی گرفت

سایت جام جم ورزشی - در فاصله چهار ماه تا شروع جام جهانی، درگذشت چهارمین کارگر در فرایند تکمیل ورزشگاه‌های میزبان جام جهانی2014 باز هم میزبانی برزیلی ها و نحوه آماده سازی آنها را زیر سوال برد. پیش از این نیز سه کارگر دیگر در حین تکمیل ورزشگاه های جام جهانی در نقاط مختلف برزیل جان خود را از دست داده بودند تا فیفا هشداری جدی به فدراسیون فوتبال برزیل بدهد حال با اتفاق اخیر مشخص نیست که فیفا چه واکنشی از خود نشان خواهد داد.

قربانی اخیر کارگری 55 ساله در بیرون ورزشگاه آمازونیای شهر مانائوس است. این ورزشگاه باید دسامبر سال گذشته آماده می‌شد اما به دلیل تاخیر در افتتاح استادیوم، کارگران آن مجبورند با فشار بیشتری کارهای ناتمام را به پیش ببرند.

پس از حادثه جمعه شب، فیفا با انتشار بیانیه‌ای کوتاه از درگذشت این کارگر پرتغالی "به شدت" ابراز تاسف کرد.

رقابت‌های جام جهانی برزیل خرداد 93 به میزبانی برزیل برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها