jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۲۹۱۳   ۱۵ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۹:۵۸
بوناچیچ: از روز بد استقلال استفاده کردیم

سرمربی مس کرمان می‌گوید در روز بد استقلال تیمش به خوبی از فرصت استفاده کرد و فینالیست شد.
لوکا بوناچیچ در نشست خبری پس از پیروزی مس کرمان مقابل استقلال و راهیابی تیمش به فینال جام حذفی درباره این بازی اظهار کرد: من فکر می‌کنم امروز توانستیم از روز بد استقلال به نحو احسن استفاده کنیم ما تیمی را بردیم که از لحاظ کیفی و فنی از ما بالاتر است. همان طور که گفتم ما از روز بد استقلال خوب استفاده کردیم. ما به تهران آمدیم و بدون استرس بازی کردیم.یک بازی تاکتیکی را می‌خواستیم به نمایش بگذاریم که برابر گسترش هم از آن استفاده کنیم. خوشبختانه بازی با کیفیت از آب درآمد و خوشحالیم از اینکه توانستیم به فینال برسیم.

وی در مورد اعتراض مصطفی شجاعی به تعویضش نیز افزود: مصطفی بازیکن خوبی است و به تعویضش هم اعتراض نداشت. او به نوع بازی خودش اعتراض داشت و انتظار داشت بهتر از این در میدان بازی کند و ناراحت بود که نتوانست بازی خوبی را به نمایش بگذارد.

به گزارش ایسنا ،بوناچیچ در ادامه وقتی دید خبرنگاران سوالی ندارند تا از او بپرسند با خنده گفت: توپ گرد است، بیرون باران می‌آمد اما شما تعجب کرده‌اید. دیروز هم که بارسلونا 3 بر 2 از والنسیا باخت. این چیزها در فوتبال طبیعی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها