jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۲۲۱۱   ۱۴ بهمن ۱۳۹۲  |  ۰۹:۲۹

دروازه بان استقلال به تیم ملی نزدیک شد

شرط کروش برای دعوت از رحمتی چه بود؟

سید مهدی رحمتی آماده ترین دروازه بان حال حاضر فوتبال ایران است که استقلال در شرایط کنونی خود مدیون زحمات اوست.

شرط کروش برای دعوت از رحمتی چه بود؟

به گزارش جام جم ورزشی ، سید مهدی رحمتی درباره دعوت نشدنش توسط کارلوس کروش به تیم ملی حرف نمی زند . او بارها گفته است اگر حرف بزند سنگ روی سنگ بند نمی شود.رحمتی این روزها با درخشش در لیگ شانس دعوت شدن دوباره را به تیم ملی دارد اما با توجه به نوع رفتار کروش مشخص نیست رحمتی دوباره به تیم ملی دعوت می شود یا نه. در روزهای گذشته که کروش به حامیان قدیمی و همیشگی خود از جمله در سازمان لیگ پشت کرد و حرف هایی زد که آنها را دل آزرده کرد شایعه هایی شنیده شد مبنی بر دعوت دوباره از سید مهدی رحمتی.حامیان این دروازه بان شایسته بارها در تماس های خود با او تاکید کرده اند مصاحبه نکند یا اگر هم مصاحبه کرد فقط درباره استقلال حرف بزند و حتی در تایید امیر قلعه نویی هم نکته ای نگوید.اطرافیان کروش ظاهرا به رحمتی قول داده اند که کروش او را به تیم ملی دعوت می کند.     

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر