jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۱۲۰۵   ۱۱ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۹:۵۱
سید جلال حسینی: احتمالا امشب به قطر می‌روم

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت:‌ با این شرایط احتمالا امشب به قطر می‌روم.


 سیدجلال حسینی پس از پیروزی تیمش مقابل سپاهان، گفت: بازی خوبی بود ولی امروز بازیکنان برای هواداران بازی کردند ولی به خاطر مشکلاتی که داریم کلی دچار مشکل شدیم من خیلی حرف‌ها برای گفتن دارم چون مشکلات ما آنقدر زیاد است که حد ندارد.

وی افزود:‌نه مدیر داریم و نه مسئولی که با او صحبت کنیم. در این هفته فقط دو دقیقه با پروین حرف زدم و دیگر جواب نمی‌دهد شما می‌بینید بازیکنان آنقدر مشکل دارند که یا دعوا می‌کنند یا اخطار می‌گیرند.

مدافع پرسپولیس تأکید کرد:‌بی‌تعصب، پول‌پرست و بی‌غیرت شدیم در حالی که باید خیلی‌ها به رفتار خودشان نگاه کنند و ما بازیکنان را مقابل مردم قرار ندهند. برخی از بازیکنان 10 درصد یا 20 درصد قرارداد خود را گرفته‌‌اند.

حسینی در خصوص اینکه مدیرعامل این باشگاه اعلام کرده بود بیش از 60 درصد به بازیکنان پرداخت کرده، گفت:‌ حالا همه چیز مشخص خواهد شد. اجازه دهید، بررسی می‌کنیم.

به گزارش فارس ، وی در پاسخ به این سوال که احتمالا از این تیم جدا می‌شود یا خیر، گفت:‌احتمالا امشب به قطر می‌روم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها