jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۳۹۷۲۱   ۰۷ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۳:۰۲

درد بی پولی تقریبا گریبان همه تیم های لیگ برتر را گرفته به خصوص برای استقلالی که بازیکنان کلیدی اش یکی پس از دیگری جدا می شوند.

بازیکنی که پول ندارد اما لکسوس می خرد!

سایت جام جم ورزشی - در هفته های اخیر بازیکنان تیم های مختلف بارها از بی پولی گلایه کرده اند و اینکه چندین ماه است که حقوق نگرفته اند. یکی از این بازیکنان آقای (....) است که در یکی از تیم های پایتخت بازی می کند. او نیز بارها در مصاحبه های خود از بی پولی گفت و اینکه اتومبیل زیر پایش را فروخته است. اما دیروز  اتفاقی افتاد که ثابت شد این بازیکن نه به دلیل بی پولی که به دلیل ارتقای مدل اتومبیلش را فروخته است. او اتومبیل قبلی خود را با یک لکسوس چند صد میلیون تومانی تعویض کرده است. واقعا اگر این بازیکن پول ندارد چطور لکسوس می خرد؟ این هم از خصوصیات بازیکنان ایرانی است که علاوه بر بهره مندی از توانایی های فنی بالا(!) خیلی خوب هم فیلم بازی می کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها