jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۶۳۹۱۹۶   ۰۶ بهمن ۱۳۹۲  |  ۰۹:۴۸

آخرین قسمت سری دوم مسابقه‌ی «قند پهلو» امشب، پنجم بهمن ماه در حضور مردم به روی آنتن می‌رود.

پخش آخرین قسمت قندپهلو با حضور مردم

امیر قمیشی، تهیه‌کننده «قندپهلو» ضمن اعلام خبر بالا عنوان کرد: امشب برای دومین بار کله قند زرین به برنده‌ی سری دوم «قند پهلو» اهدا می‌شود و این بار مرحله‌ی خیلی نهایی در حضور مردم و از فرهنگسرای اندیشه برگزار می‌شود و آنها قضاوت می‌کنند.


وی همچنین با اشاره رقابت مردمی در سری دوم این برنامه گفت: تاکنون 12 هزار قطعه شعر بالغ بر 300 هزار بیت از مردم به دست ما رسیده که اکنون در مرحله داوری قرار دارند.

قمیشی افزود: قرار بود امشب در برنامه‌ نهایی «قند پهلو» برندگان بخش رقابت مردمی را اعلام کنیم که به خاطر حجم زیاد رسیده‌ها انجام شدنی نیست؛‌ در طی مراسم دیگری در ایام دهه فجر در مقابل دوربین‌های تلویزیون قرعه کشی این بخش انجام خواهد شد.

تهیه‌کننده «قند پهلو» همچنین خاطرنشان کرد: در بخش رقابت‌های مردمی 120 هزار شرکت‌کننده داشتیم‌؛ قرار است 60 هزار بیت از میان رسیده‌ها انتخاب و در قالب یک کتاب شعر طنز منتشر شود.

او علت انتخاب 60 هزار بیت را نیز تعداد ابیات شاهنامه که به همین تعداد است عنوان کرد.

قمیشی درباره‌ی جوایز بخش رقابت مردمی نیز گفت: جوایز رقابت مردمی را سریال «شاهگوش» داود میرباقری متقبل شده است این سریال یکی از حامیان اصلی قندپهلو 2 بوده است و این به نوعی پیوند بین طنز فاخر و کمدی فاخر است.

آخرین قسمت سری دوم مسابقه طنز «قندپهلو» امشب ساعت 21 از شبکه آموزش پخش می‌شود و یکشنبه و دوشنبه ششم و هفتم بهمن نیز پشت صحنه آن به روی آنتن می‌رود. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

با روی کار آمدن کابینه سیزدهم، نگاه این دولت نسبت به انجام مذاکرات متفاوت از گذشته بود. اگرچه پیگیری توافق هسته‌ ای، تصمیمی کلان بوده و هست اما چگونگی راهبرد مذاکرات به دولت‌ها بستگی دارد.

ماجرای اروپای آشفته

ماجرای اروپای آشفته

آنگلا مرکل، صدراعظم سرزمین ژرمن‌ ها رسما از معادلات سیاسی و اجرایی کشورش کنار رفت تا اولاف شولتس و سوسیال‌ دموکرات‌ ها پس از ۱۶سال رسما در راس هرم قدرت در برلین قرار گیرند.

شکست آلودگی با تعامل مدیران

شکست آلودگی با تعامل مدیران

هوای بسیاری از کلانشهرهای کشور آلوده و ترافیک همچنان از مشکلات اصلی شهروندان است. با این حال در چند روز اخیر خبرها از کاهش ۱۰درصدی ترافیک صبحگاهی و ۱۳تا ۱۵درصدی ترافیک عصرگاهی در کلانشهر تهران حکایت دارد؛ اتفاقی که اگر تداوم داشته باشد می‌تواند به بهبود کیفیت زندگی در کلانشهری مانند تهران منجر شود زیرا کاهش ترافیک از آلودگی‌هوای تهران می‌کاهد و در بهبود سلامت‌روان شهروندان نیز بی‌تاثیر نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها