jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۳۸۷۹۱   ۰۵ بهمن ۱۳۹۲  |  ۰۹:۴۸

پرسپولیس مهم ترین ستونش را از دست می دهد؟

سید جلال در دو راهی ماندن و رفتن

پرسپولیس در حساس ترین شرایط ممکن شاید یکی از بهترین بازیکنان این فصل خود را از دست بدهد و این بازیکن کسی نیست جز سید جلال حسینی.

سید جلال در دو راهی ماندن و رفتن

سایت جام جم ورزشی - همانطور که پژمان منتظری و جواد نکونام راه لیگ های عربی را در پیش گرفتند از گوشه و کنار خبر می رسد که ممکن است جلال حسینی مدافع سرخپوشان هم راهی لیگ کشورهای حاشیه خلیج فارس شود.

گفته می شود طی روزهای خیر پیشنهاد  بسیار خوبی به این مدافع ملی پوش رسیده و  ظاهرا قرار است بعد از بای با فولاد  سیدجلال راهی قطر شده و  در صورت توافق نهایی قرارداد خود با باشگاه قطری را امضا کند.

بدون شک سیدجلال بهترین بازیکن این فصل پرسپولیس و البته کم نوسان ترین شان بوده و تاثیر زیادی بر عملکرد دفاعی و تیمی پرسپولیس داشته که جدایی او می تواند لطمه  سنگینی به سرخ ها وارد کند و طبیعی است که در این شرایط مدیران باشگاه و البته علی دایی مخالف این انتقال باشند اما ظاهرا در قرارداد این بازیکن بندی وجود دارد که او می تواند براحتی از جمع سرخ ها جدا شود.

موعد نقل و انتقالات زمستانی تا پایان ژانویه  ادامه خواهد داشت و  بعید نیست تا 6-5 روز آینده سیدجلال از دست پرسپولیسی ها لیز بخورد و راهی لیگ قطر شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها