قتل باجناق بر سر جای خواب

مرد جوان که بر سر جای خواب باجناقش را به قتل رسانده بود وقتی نتوانست رضایت اولیای دم را کسب کند برای سومین بار پای میز محاکمه قرار گرفت.
کد خبر: ۶۳۴۸۷۱
قتل باجناق بر سر جای خواب

در این پرونده، «هادی» 27 ساله متهم است در تاریخ 11 مهرماه سال 88 باجناق خود به نام «سعید» را با ضربه چاقو به قتل رسانده است.

«هادی» پس از دستگیری در شعبه 74 دادگاه کیفری محاکمه شد که در جریان دفاع از خود، گفت: من با چاقو ضربه ای به پای باجناقم زدم و هیچگاه نمی خواستم او را به قتل برسانم.

پس از جلسه محاکمه، قضات دادگاه هادی را به قصاص محکوم کردند که با اعتراض او پرونده برای رسیدگی به شعبه 14 دیوان عالی کشور فرستاده شد.

قضات دیوان عالی کشور نیز به حکم مجازات او نقص گرفته و پرونده را به دادگاه بازگرداندند تا مشخص شود ضربه او کشنده بوده یا نه.

پزشکی قانونی پس از بازگشت پرونده در گزارش نهایی خود، ضربه هادی را کشنده اعلام کرد و مرد جوان برای دومین بار پای میز محاکمه قرار گرفت.

هادی با تکرار ادعاهای قبلی خود، گفت: شب حادثه جشن تولد خواهرزنم بود و ما خانه پدرزنم دعوت بودیم. هنگام خواب، بر سر جای خواب با باجناقم درگیر شده و با کاردی که زیر بالشت مخفی کرده بودم، ضربه ای به پایش زدم.

پس از آخرین دفاعیات متهم، قضات دادگاه به او فرصت دادند که در گفت وگو با اولیای دم رضایت آنها را جلب کند.

در حالی که متهم نتوانسته بود رضایت اولیای دم را کسب کند، صبح یکشنبه برای سومین بار پای میز محاکمه قرار گرفت و گفت: من قصد قتل نداشتم. وقتی با باجناقم درگیر شدم به دلیل اینکه قد بلند بود، چاقو به پایش اصابت کرد.

پس از آخرین دفاعیات متهم قضات دادگاه برای صدور حکم وارد شور شدند.(مهر)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۳
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۲
۰
۰
اخه مرد حسابی كسی سر جا خواب رو باجناققش چاقو میكشه 0خب میرفتی یه كم اونورتر میخوابیدی
حامد
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۱ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۳
۰
۰
این قاتل چرا كاردو زیر بالش مخفی كرده بوده؟!!!!!!!
امید
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۲/۱۰/۲۴
۰
۰
فكر نكنم قتل بخاطر جای خواب بوده. خدا میدونه

نیازمندی ها