jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۲۴۵۸۴   ۱۹ آذر ۱۳۹۲  |  ۱۸:۱۶

مهرداد اولادی فرشته نجات استقلال

ملوان ، حریف بعدی آبی ها در جام حذفی

تیم فوتبال استقلال با تک گل مهرداد اولادی از سد تیم جوان و دونده کاسپین گذشت تا حریف ملوان در مرحله بعد جام حذفی شود .

ملوان ، حریف بعدی آبی ها در جام حذفی

به گزارش جام جم ورزشی ، در این دیدار که در ورزشگاه آزادی و در حضور چند نفر تماشاگر برگزار شد ، تیم استقلال که با نظر امیر قلعه نویی ترجیح داده بود از بازیکنان جدیدش در ترکیب تیم استفاده کند ، آن تیم همیشگی نبود و شاید اگر تیم کاسپین کمی با تجربه تر بود ، آنها می توانستند در آزادی شگفتی ساز شده و استقلال را متوقف کنند .
تک گل این بازی در دقیقه 41 بازی و بر روی سانتر هاشم بیگ زاده و ضربه سر مهرداد اولادی به ثمر رسید تا امیر قلعه نویی نفسی براحتی بکشد . ناکام بزرگ این بازی کبه ، مهاجم خارجی و سیاهپوست تازه استقلال بود که در همان دقایق اولیه بازی با برخورد با مدافع کاسپین ، دچار آسیب دیدگی شد تا مستقیما از ورزشگاه راهی بیمارستان شود .
در این بازی امیر قلعه نویی به چند تن از بازیکنان با تجربه تمیش از جمله سید مهدی رحمتی ، پژمان منتظری ، جی لوید ساموئل و آرش برهانی استفاده نکرد . اما به هر حال با توجه به حضور بازیکنان سرد و گرم چشیده ای چون جواد نکونام ، آندو تیموریان ، محمد قاضی ، پژمان نوری ، هاشم بیگ زاده ،امیر حسین صادقی ، حنیف عمران زاده و ... انتظار بیشتری از تیم آبی پوش پایتخت می رفت .
استقلال در مرحله بعدی جام حذفی به مصاف تیم ملوان بندر انزلی خواهد رفت .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر