jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۲۲۲۷۱ ۱۳ آذر ۱۳۹۲  |  ۰۹:۲۴

پیرمردی ۷۰ ساله که برای شست و شوی دست و صورتش کنار روشویی ایستاده بود، با ریزش ناگهانی چاه فاضلاب ناگهان به درون آن سقوط کرد و تا رسیدن عوامل نجات همچنان محبوس ماند.

به گزارش جام جم سرا به نقل از قانون آنلاین- آتش نشانان و گروه‌های امداد و نجات سریعا برای نجات فرد مذکور به محل حادثه اعزام شدند و متوجه شدند مرد سالخورده در قسمت زیرین یک ساختمان دو طبقه مسکونی قدیمی و در اثر شکسته شدن طوقه چاه و فروکش کردن دهانۀ آن، به عمق بیست متری چاه فاضلاب سقوط کرده است.
آتش نشانان بلافاصله با تجهیزات نجات فرد مذکور را خارج کردند و او را که از چند ناحیه بدن دچار جراحت و خونریزی شده بود تحویل عوامل اورژانس دادند. این حادثه در خیابان نارمک، خیابان دردشت رخ داد.
 


 
*نظرتان چیست؟ آن را با ما و دیگران در میان بگذارید*
*با کلیک روی نماد RSS  و ذخیرۀ آن، جدیدترین مطالب ما را آسانتر دنبال کنید*
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر