jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۶۲۲۲۷۱ ۱۳ آذر ۱۳۹۲  |  ۰۹:۲۴

پیرمردی ۷۰ ساله که برای شست و شوی دست و صورتش کنار روشویی ایستاده بود، با ریزش ناگهانی چاه فاضلاب ناگهان به درون آن سقوط کرد و تا رسیدن عوامل نجات همچنان محبوس ماند.

به گزارش جام جم سرا به نقل از قانون آنلاین- آتش نشانان و گروه‌های امداد و نجات سریعا برای نجات فرد مذکور به محل حادثه اعزام شدند و متوجه شدند مرد سالخورده در قسمت زیرین یک ساختمان دو طبقه مسکونی قدیمی و در اثر شکسته شدن طوقه چاه و فروکش کردن دهانۀ آن، به عمق بیست متری چاه فاضلاب سقوط کرده است.
آتش نشانان بلافاصله با تجهیزات نجات فرد مذکور را خارج کردند و او را که از چند ناحیه بدن دچار جراحت و خونریزی شده بود تحویل عوامل اورژانس دادند. این حادثه در خیابان نارمک، خیابان دردشت رخ داد.
 


 
*نظرتان چیست؟ آن را با ما و دیگران در میان بگذارید*
*با کلیک روی نماد RSS  و ذخیرۀ آن، جدیدترین مطالب ما را آسانتر دنبال کنید*
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر