jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۶۱۱۳۲۸   ۰۹ آبان ۱۳۹۲  |  ۱۲:۲۶

رییس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری دو زن میانسالی خبر داد که با استفاده از شلوغی مترو از مسافران زن در هنگام پیاده و سوارشدن سرقت می‌کرد.

دستگیری جیب‌برهای واگن زنان در مترو

سرهنگ محسن خانچرلی گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت جیب‌ بری از مسافران مترو به خصوص بانوان، پرونده‌ای در این رابطه تشکیل و به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی با اعلام خبر اجرایی‌ شدن طرح‌های نامحسوس در کلیه ایستگاه‌های انتظامی مترو، افزود: ماموران با گشت‌زنی و انجام چهره‌زنی، دو زن به نام‌های «آزیتا» و «زهرا» را دستگیر کردند.

رییس پلیس پیشگیری پایتخت با بیان اینکه «آزیتا» متولد 1357 و «زهرا» متولد 1348 هستند، اظهار کرد: از این دو متهمه، یک عدد تلفن همراه گرانقیمت و مبلغ یک میلیون و 80 هزار تومان وجه نقد کشف شد.

وی با بیان اینکه متهمان در بازجویی‌ها به جرم خود اعتراف کردند، گفت: این افراد به چندین فقره سرقت و جیب‌بری اقرار و اظهار داشتند که از شلوغی مترو استفاده کرده و زمان سوار و خارج‌شدن از واگن، در اقدامی بسیار حرفه‌ای خود را به طعمه‌ها نزدیک و در یک چشم به هم‌زدن کیف و اشیای قیمتی مالباختگان را به سرقت بردند.

سرهنگ خانچرلی با بیان اینکه با پیگیری‌های انجام شده مالک گوشی شناسایی شد، افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده در اختیار پلیس‌آگاهی تهران‌بزرگ قرار گرفتند تا تحقیقات برای کشف دیگر جرایم متهمان و شناسایی سایر مالباختگان ادامه یابد.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها