jamejamsara
سرا زندگی کد خبر: ۶۱۰۲۴۶   ۰۶ آبان ۱۳۹۲  |  ۱۲:۰۸

در ادامه همین مطلب برای شما طرز تهیهٔ ۲ نوع شامپوی خانگی را آموزش می‌دهیم که یکی برای موهای بلوند (روشن) و دیگری برای از بین بردن شوره، به صورت طبیعی است.

شامپو برای موهای بلوند:

۲ قاشق چایخوری اسطوخودوس را با ۲ عدد تخم مرغ (خانگی) و آب و ۲ عدد لیمو مخلوط کرده و خوب هم بزنید و این شامپو را به مو‌ها و کف سر بمالید. خوب مو‌ها را شسته و دوباره شامپو را به سر بزنید و این بار مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه صبر کنید و دوباره بشویید این عمل را چندین بار انجام دهید. مواد را فقط روی موهای سرتان بگذارید و از رسیدنشان به ریشه مو‌ها جلوگیری کنید.

شامپو ضد شوره:

برای از بین بردن شوره‌های آزار دهنده می‌توانید هفته‌ای ۲ بار سر را قبل از حمام با روغن زیتون ماساژ داده (زیتون مالشی نه خوراکی) و پس از نیم ساعت با کتیرا بشویید و بار دیگر سر را با روغن کرچک ماساژ دهید و با کتیرا بشویید. سپس مو‌ها را آبکشی کنید.

با این شامپو هم موهای زیبا و پرپشتی خواهید داشت و هم دیگر سرتان شوره نمی‌زند.
>> جوان ایرانی

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر