jamejamsima
سیما پیشخوان سیما کد خبر: ۶۰۹۶۹۴   ۰۴ آبان ۱۳۹۲  |  ۲۰:۳۳

بهنوش بختیاری مشغول ساخت یک مستند جنجالی است. این خبر را خودش به هفته نامه صبا داده و درباره‌ی جزییات این مستند گفته: «این روز‌ها دارم با دوربین خودم، سوژه‌ای که همیشه ذهنم را به خودش مشغول کرده بود، کارگردانی می‌کنم.

بهنوش بختیاری وساخت فیلمی درباره خودکشی

بهنوش بختیاری مشغول ساخت یک مستند جنجالی است. این خبر را خودش به هفته نامه صبا داده و درباره‌ی جزییات این مستند گفته: «این روز‌ها دارم با دوربین خودم، سوژه‌ای که همیشه ذهنم را به خودش مشغول کرده بود، کارگردانی می‌کنم. نمی‌دانم چرا همیشه دست سینماگران ما را برای ساخت آثاری درباره‌ی موضوعاتی مثل خودکشی، خیانت و... می‌بندند. در صورتی که این موضوعات مبتلا به جامعه است.

شما ببینید در بیمارستان لقمان هر شب نزدیک به ۱۰۰ نفر را می‌آورند که خودکشی کرده‌ا‌ند، خب چرا باید چشممان را روی این مسئله ببندیم. من تمام سختی‌های ساخت این مستند را با جان ودل می‌پذیرم بلکه بتوانم با این مستند حرف درستی بزنم.»

 بختیاری می‌گوید: «این مستند «فصل انگور» نام دارد و آن را برای این موضوع می‌سازد که شاید مردم به خودشان و عزیزانشان رحم کنند و دست به این کار نزنند.» این بازیگر در ادامه حرف‌هایش درباره­ی وضعیت فعلی سینما می‌گوید: «بگذاریداین رااضافه کنم، شاید نسبت به موضوع قبلی بی‌ربط به نظر برسد.امااین درددل من است.

 نمی‌دانم آدم‌های شریف در این سینما تا چه اندازه می‌توانند دوام بیاورند و اساساً نمی‌دانم آدم‌های ناسالم می‌خواهند با اینکار‌های شان به کجا برونداماامیدوارم کسی فکری به حال پشت صحنه‌ی مریض سینمای ایران بکند. همین».

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مشارکت گسترده و انتخاب اصلح، مکمل یکدیگرند

مشارکت گسترده و انتخاب اصلح، مکمل یکدیگرند

امروزه مشارکت مردم در صحنه انتخابات از مهمترین و متداول‌ترین نوع مشارکت سیاسی است. مقبولیت سیستم‌های مبتنی بر دموکراسی مدرن، اساسا به مشارکت‌ های مردمی که بیشتر در انتخابات معنا دارد مربوط می‌شود.

امنیت عراق در سایه گفتمان مقاومت

امنیت عراق در سایه گفتمان مقاومت

سفر پاپ فرانسس به عراق و دیدار او با مرجع‌عالیقدر جهان تشیع، حضرت آیت‌ا... سیستانی مورد توجه بسیاری از تحلیلگران حوزه منطقه غرب آسیا، جهان‌اسلام و جهان مسیحیت قرار گرفته‌است.

نباید دوباره معطل غرب شویم

نباید دوباره معطل غرب شویم

تحولاتی که در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران در روزهای اخیر در اروپا و با حمایت آمریکا در حال رخ دادن است عمدتا به‌دلیل موضع قاطع ایران در اجرای حرف قطعی است که مقام معظم رهبری اعلام کردند مبنی بر این‌که تا وقتی لغو تحریم‌ها به صورت کامل صورت نگیرد ما نیز به تعهدات برجامی خودمان باز نخواهیم گشت و فقط وقتی آمریکا به‌صورت عملی، تحریم‌ها را بردارد و این مساله راستی‌آزمایی شود آن زمان ایران هم حاضر است بار دیگر تعهدات برجامی خود را به‌صورت کامل اجرا کند.

گفتگو

بیشتر
یک دست‌ انداز نوروزی

گزارشی از پشت‌صحنه مجموعه نوروزی «دست‌ انداز» همراه گفت‌وگو با کارگردان، تهیه‌کننده و بازیگران آن

یک دست‌ انداز نوروزی

ورزش، رمز سلامت در سالمندی

در گفت‌وگو با دکتر ایرج عبداللهی، عضو هیأت‌مدیره انجمن فیزیوتراپی ایران با بهترین فعالیت‌ های ورزشی برای سالمندان آشنا می‌شویم

ورزش، رمز سلامت در سالمندی

زمزمه‌های ناامیدکننده

گفت‌وگو با محمد مرندی درباره اخبار ضد و نقیض رسانه‌های خارجی مبنی بر «گفت‌وگو‌های امیدوار کننده ایران و غرب»

زمزمه‌های ناامیدکننده

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر