با همسرتان درباره روابط جنسی، واضح صحبت کنید

اشتباهات رایج خانمها در رابطۀ جنسی

بسیاری از متخصصان معتقدند برخی از اشتباهات رایج که منجر به یکنواختی روابط جنسی در بین همسران می‌شود، میتواند از طرف خانمها صورت گیرد. در این مطلب برخی از اشتباهات رایج خانمها در رابطه جنسی با همسرشان به اختصار بیان شده است. اگر نمی‌خواهید زندگی زناشویی خود را کسل کننده پیش ببرید، خواندن این نوشتار کوتاه را از دست ندهید.
کد خبر: ۶۰۳۸۵۸

شروع رابطه جنسی
بسیاری از افراد ممکن است در رابطه با رفتار زنانه خود نگران باشند .خانم ها نباید حالت تهاجمی و پرخاشگرانه داشته باشند . احساس شکست و نگرانی  درشروع  رابطه جنسی  می تواند از جمله مشکلات عمده خانم ها هنگام برقراری رابطه جنسی باشد . این تصور ممکن است باعث شود که رابطه جنسی آنها دچار عدم تعادل شده باشد .
به گزارش جام جم سرا به نقل از سلامت نیوز- عموما مردها دوست دارند به همان اندازه که آنها زن ها را در رابطه جنسی تحت تاثیر قرار می دهند، خودشان هم تحت تاثیر قرار بگیرند. تکیه بر ایده ها و عقاید سنتی در هنگام برقراری رابطه جنسی و نقش ها ی جنسیتی می تواند رضایت جنسی را تحت تاثیر قرار دهد .علاقه مندی خود به شروع رابطه جنسی وهم چنین احساس خود را از برقرای رابطه جنسی با همسر خود در میان بگذارید تا احساس رضایت خاطری در طرفین ایجاد شود .

چگونه به نظر رسیدن در زمان رابطه جنسی
فکر کردن به این که در حین رابطه جنسی چگونه ممکن است به نظر برسید ، شما را از لذت رابطه جنسی به دور می کند و ممکن است در رسیدن به ارگاسم هم مشکل ایجاد کند . هیچ گاه به چاقی و نوع آرایش خود در زمان رابطه رابطه جنسی فکر نکنید . شما باید به خود اجازه بدهید که به ارگاسم برسید .

 نوع تفکر درروابط جنسی
باید تفکرات قدیمی در روابط جنسی نظیر عدم جذابیت جنسی طرفین را کنار بگذارید،برای بسیاری از مردان رابطه جنسی مسئله ای بسیار مهم است و نباید با بی تفاوتی از کنار این مسئله گذشت . تحقیقات مختلف بیان می کنند که صمیمیت در رابطه جنسی در چارچوب رابطه زناشویی منسجم ایجاد می شود .

اعتقاد به داشتن رابطه جنسی
بسیاری از پسران در زمان نوجوانی تمایل زیادی به داشتن رابطه جنسی دارند اما این در مورد مردان صادق نیست . فشارهای روزمره زندگی ، کار ، خانواده باعث برانگیختگی جنسی مردان می شود . وقتی مردی به زنی بگوید که در حال حاضر تمایل جنسی ندارد این امر می تواند منجر به شوک بزرگی در زن شود و در نهایت  باعث ایجاد این تصور می شود که همسرش او را دوست ندارد . در حقیقت این امر نشان دهنده این است که مرد در آن لحظه تمایل به داشتن رابطه جنسی ندارد و این به معنای عدم علاقه او به همسرش نیست .
با همسرتان به طور واضح درباره روابط جنسی صحبت کنید ، به او بگویید چه چیزهایی در رابطه باعث به آرامش رسیدن شما می شود .

 از پیشنهاد همسرتان برای رابطه ناراحت نشوید
پس از این که زن و شوهر بعد از مدتی باهم زندگی کردند این امر طبیعی است که با پیشنهاد جدیدی بخواهند یکدیگر را خوشحال کنند .اگر همسر شما پیشنهاد جدیدی برای رابطه جنسی می دهد به این معنا نیست که او از رابطه جنسی فعلی ناراضی است.

* شما چه نظری دارید؟ تجربه‌ها و نظراتتان را در این زمینه، با ما در میان بگذارید *

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۳
فریبرز
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۱ - ۱۵ دی ۱۳۹۲
۰
۰
رابطه جنسی به مرور زمان تابع بعضی از امور رفتاری میشه.مثلا غالبا زن همیشه فكر میكنه این مرده كه باید شروع كننده رابطه جنسی باشه و بعد از مدتی این موضوع تقریبا بصورت یك ایده در میاد.یكی دیگه اینكه گاهی باید زن مرد رو برای چند روز تنها بذاره تا مرد كمبود زن رو حس كنه چون غالبا زنها فكر میكنند وقتی مردمیخواد تنها باشه یعنی از اونها راضی نیست درحالیكه این مقوله اصلا به اون ارتباطب نداره.بعدیش اینكه خیلی از مردها بعداز مدتی رابطه عاطفی با زن پیدا میكنن و این رابطه عاطفی نقش بسزایی در عدم تمایل مرد به رابطه جنسی خواهدداشت.
علی زراعتی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۹ - ۰۹ بهمن ۱۳۹۲
۰
۰
همه این مسایل درشرایطی موجب آرامش ولذت آن میشود كه فكر وافكار هردو طرف دور از استرس وفشارات ناشی از كار بیرون باشدو درنتیجه همیشه شرایط لذت بردن از زندگی فراهم نیست وچنانچه خانمها در آرامش متلق قرلربیگیرند مرد نیز ازآن لذت كافی خواهد برد
به مظلوم
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۱ - ۱۸ اسفند ۱۳۹۲
۰
۰
سلام تورو خدا بسه چرا فقط اشتباهای خانوما رومیگید؟؟؟؟؟؟؟ به خدا آقایونم بی نقص نیستن.

نیازمندی ها