jamejamsima
سیما پیشخوان سیما کد خبر: ۶۰۱۰۱۷   ۰۵ مهر ۱۳۹۲  |  ۱۲:۰۲

نرگس محمدی بازیگر نقش شخصیت ستایش در سریالی به همین نام، این روزها با گریم میانسالی مقابل دوربین رفته است تا ادامه نقش خود در سری اول این سریال را ایفاء کند.

نرگس محمدی: با گریم چهل‌سالگی ستایش ارتباط برقرار کردم

او در این سریال زنی چهل ساله است حال آنکه در واقعیت او زنی 28 ساله است و برای ایفای این نقش 12 سال پیرتر شده است.

 نرگس محمدی درباره فصل دوم سریال «ستایش 2» گفت: در این سریال به دلیل اینکه قصه  بیست سال پس از قصه ای که در «ستایش 1» دیدیم اتفاق می افتد، شخصیت ستایش هم در میانسالی و در سن چهل سالگی به سر می برد.

او درباره بازی اش در این سریال افزود: در بازی ام سعی کردم تا همه چیز آرام تر باشد و استرس های ستایش 1 را نداشته باشم و این شخصیت به عبارتی پخته تر شده است.

او ادامه داد: معتقدم بازیگری که قرار است میانسالی یک شخصیت را ایفا کند نه می تواند پیری او را بازی کند و نه جوانی او را و به همین میزان باید بگویم  گریم ستایش در میانسالی نه پیر است و نه جوان.

او ضمن ابراز خرسندی از حضور محسن بابایی به عنوان طراح گریم در این سریال گفت: محسن بابایی برای گریم من در این سریال فقط از سایه کاری روی صورتم استفاده کرد و برخلاف خیلی از گریمورها از لاتکس برای پیر کردن چهره ام استفاده نکرد.

بازیگر نقش ستایش گفت: در کل همه آدم ها وقتی یک عنصری را اضافه تر از چهره اصلی خودشان می بینند در لحظه اول ناخودآگاه تعجب می کنند اما در مورد گریم خودم در فصل دوم این سریال باید بگویم که همان ابتدا که چهره جدید خود را دیدم راضی بودم و بعضی از نکات را هم که فکر می کردم جای اصلاح دارد با مشورت محسن بابایی و کارگردان تغییر دادیم.

من زندان نیستم
محمدی در پایان ضمن اشاره به مشکلی که اخیرا بابت چاپ عکسی از وی در جلد یکی از رسانه های خارجی به عنوان فردی زندانی پیش آمده گفت: واقعا نمی دانم چه بگویم! چرا که من تنها با «سکینه محمدی» که به جرم قتل در زندان است، شباهت اسمی کاملی ندارم، بلکه از نظر چهره و فیزیک هم شبیه او نیستم و این اشتباه صورت گرفته در رسانه های خارجی برایم جای تعجب دارد.

محمدی در پایان درباره دردسرهای پیش آمده از ناحیه این شباهت افزود: در حال حاضر پیگیری موضوع را از مراجع قضایی آغاز کرده ام و امیدوارم این جریان ختم به خیر شود.

منبع: cinemapress.ir

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
موج پنجم کرونا در راه است؟

موج پنجم کرونا در راه است؟

براساس مشاهدات میدانی می‌توان گفت موج چهارم کرونا در بسیاری از استان‌ها در حال فروکش است و این روزها از قله موج چهارم کرونا عبور کرده‌ایم.

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

خبر خیلی دردآور بود؛ انفجارهای تروریستی مدرسه دخترانه سیدالشهدای کابل. هنوز و در حالی که چند روز از انفجارها می‌گذرد، پایتخت جمهوری اسلامی افغانستان همچنان در سوگ است.

حقی که ناحق است

حقی که ناحق است

یکی دو هفته بود همه هشدار می‌دادند و حالا چند روز است همان‌ها دارند انتقاد می‌کنند که چه وضعش است! چرا این همه آدم می‌آیند برای انتخابات ریاست‌ جمهوری ثبت‌ نام می‌کنند؟ اینها کلی هزینه مادی و معنوی دارد و اصلا کجای دنیا برای انتخاب رئیس‌ جمهوری، طی پنج‌روز، 300نفر ثبت‌نام می‌کنند؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر