jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۵۹۸۷۷۶ ۲۹ شهريور ۱۳۹۲  |  ۰۰:۱۲

با راه‌اندازی شبکه طنز (نسیم)، بازیگران محبوب حوزه طنز با حضور در این شبکه، مخاطبان را به ارسال عکس‌ها و فیلم‌های طنزشان دعوت می‌کنند.

پیام‌های مهران غفوریان و جواد رضویان به بینندگان شبکه طنز

 

به گزارش  ایسنا، در پخش آزمایشی این شبکه بازیگرانی چون جواد رضویان‌، بهنوش بختیاری، رضا داوودنژاد،‌ امیرحسین رستمی‌ و مهران غفوریان به مخاطبان نسیم پیام دادند.

جواد رضویان، بازیگر طنز سینما و تلویزیون در پیام کوتاه به بینندگان شبکه نسیم گفت: بیکار ننشینید و هم اینکه در مهمانی‌ها و جمع خانوادگی‌تان دور هم جمع می‌شوید اگر فیلمی دارید که احساس می‌کنید بامزه و خنده‌دار است برای ما بفرستید.

همچنین مهران غفوریان از دیگر بازیگرانی بود که به مخاطبان این شبکه پیام داد و گفت: شبکه نسیم می‌تواند جایی برای نشان دادن عکس‌ها و فیلم‌های شما باشد.

شبکه نسیم که از امروز - چهارشنبه - پخش آزمایشی‌اش را آغاز کرد و این مساله را با نمایش عنوان «نسیم به زودی» در بالای سمت راست صفحه تلویزیون به مخاطب اعلام می‌کند، با شعار شبکه «نشاط و سرگرمی»، بخش‌هایی از سریال‌ها و برنامه‌های طنز و سرگرم‌کننده را به روی آنتن برد.

شبکه نسیم که اسمش مخفف چهار کلمه «نشاط،‌ سرگرمی‌، یادها و مسابقه» است، در زیرنویس‌هایی همچنین برای بینندگان، آدرس اینترنتی و سامانه پیام کوتاه را اعلام می‌کند.

این شبکه امروز، 27 شهریور ماه بخش‌هایی از صحنه‌های اکشن و خنده‌دار مجموعه‌های تلویزیونی از جمله «ساعت خوش»، «مستربین» و همچنین مجموعه «دیدنی‌ها» را برای مخاطبان به روی آنتن برد. همچنین آنونس‌هایی از سریال «ساختمان پزشکان» و «کلاه قرمزی» را برای بینندگانش پخش کرد و در آیتمی با عنوان «نسیم یادها» به پخش گوشه‌هایی از برنامه‌های طنز قدیمی تلویزیون پرداخت.

نمایش تصاویری از مردم عادی که به بیان جک و لطیفه می‌پرداختند از بخش‌های دیگر برنامه‌های نسیم در روز اول راه‌اندازی بود.

بر اساس این گزارش، شبکه نسیم با موضوع نشاط و سرگرمی با دو ساعت برنامه روی کانال 21 گیرنده‌های دیجیتال آغاز به کار کرده است.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر