jamejamsima
سیما پیشخوان سیما کد خبر: ۵۹۶۶۷۷ ۲۳ شهريور ۱۳۹۲  |  ۲۰:۱۴
شبکه طنز «نسیم» در دیجیتال تهران تست شد

شبکه نسیم برای ساعاتی به صورت کالربار در فرستنده سوم دیجیتال تهران قابل دریافت شد.

ساعت 13:00 روز پنجشنبه چهاردهم شهریور ماه 1392 شبکه نسیم، جدیدترین شبکه تلویزیونی صدا و سیما، به صورت کالربار در فرستنده سوم دیجیتال تهران (فرکانس 578 کانال 34) قرار گرفت.

در زمان ارسال این خبر، این فرستنده بعد از ساعاتی تست کردن، خاموش شده و هنوز خبری مبنی بر روشن شدن مجدد آن دریافت نشده است

قرار است به زودی شبکه تلویزیونی نسیم با محوریت پخش سریالها و برنامه های طنز به طور آزمایشی در تهران راه اندازی شود. این شبکه در آغاز کار چهار ساعت برنامه خواهد داشت که در طول شبانه روز تکرار می شود، اما بعد از مدتی بیست و چهار ساعته خواهد شد.

به گفته معاون سیما آغاز کار شبکه نسیم در فرستنده سوم دیجیتال تهران خواهد بود و بعد از مدتی در فرستنده های دیجیتال شهرستانها نیز قابل دریافت خواهد بود.

گفته می شد زمان احتمالی برای آغاز پخش آزمایشی شبکه نسیم، روز شانزدهم شهریور ماه 92 خواهد بود که البته در این روز این اتفاق نیفتاد.

فرستنده سوم دیجیتال تهران در ایستگاه الوند، هنگام روشن شدن، از طریق کانال 34  (فرکانس 578 مگاهرتز) در بخشی از مناطق تهران قابل دریافت می باشد.

 وبلاگ استانیها

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
احسان
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۴
چرا گیرنده دیجیتال من با این فركانس پیغام سیگنال موجود نیست رو میزنه؟؟ این شبكه فركانس دیگه ای نداره؟
پاسخ: این شبكه فقط در تهران قابل دریافت است.
۲
۰
آرشام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۲/۱۷
برای چه هر چه فركانس را می زنم نمی اید

۰
۰

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر