jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۵۶۸۴۰۹   ۱۳ خرداد ۱۳۹۲  |  ۱۶:۲۲

رییس کلانتری 102 پاسداران از دستگیری یک زن سارق خبر داد و گفت: وی با تخریب توپی قفل در منازل محدوده پاسداران، وارد منزل شده و اقدام به سرقت می کرد.

بازداشت زن سارق منازل

به گزارش روز دوشنبه جام جم آنلاین به نقل از پایگاه پلیس، سرهنگ اقبال امانی رییس کلانتری 102 پاسداران گفت: شب گذشته یکی از تیم های عملیاتی این کلانتری در حال گشتزنی در محدوده خیابان «استاد حسن بنا» بود که به رفتارهای یک زن که مقابل منزلی در این محدوده در حال پرسه زنی بیهوده بود، مشکوک شده و برای بررسی موضوع وی را تحت نظر قرار دادند.

وی افزود: دقایقی بعد این زن مشکوک پس از چندین بار که زنگ منزل مذکور را فشرد و مطمئن شد کسی در منزل نیست با وسیله ای آهنی که همراه داشت قفل منزل را تخریب کرده و وارد خانه شد.

سرهنگ امانی اضافه کرد: با انجام این کار، ماموران برای دستگیری این زن سارق وارد عمل شدند و بلافاصله وی را که قصد ورود به منزل داشت بازداشت کردند و این درست زمانی بود که این زن با تردید و تعجب از دستگیری خود سعی داشت با ارایه سخنانی واهی ماموران پلیس را مجاب کند که اینجا منزل خودش است و چون کلید ندارد به این روش وارد شده است.

رییس کلانتری 102 پاسداران تصریح کرد: ماموران که با ادله این زن مجاب نشده بودند از وی در محل بازجویی کردند که چند وسیله مختص سرقت و تخریب توپی های قفل منازل از وی کشف شد و در ادامه مشخص شد این زن با یک خودرو در محل حاضر شده است و در حال حاضر خودروی وی چند متر آنسو تر متوقف شده است.

وی افزود: با بازرسی از داخل خودروی متهم تعدادی اموال مسروقه از قبیل یک دستگاه مانیتور، پنج عدد ساعت مچی، یک دستگاه لب تاب، یک دستگاه دوربین عکاسی و یک دستگاه دوربین فیلمبرداری کشف شد که در بررسی های انجام شده این متهم به مسروقه بودن آنها اعتراف کرده و برای تحقیقات بیشتر به کلانتری منتقل شد.

سرهنگ امانی اظهار داشت: با هماهنگی های انجام شده از سوی ماموران مالک ساختمان مذکور شناسایی شده و به کلانتری دعوت شد و متعاقبا از سارق شکایت کرده و متهم در بازجویی های انجام شده خود را «ریحانه» معرفی کرده و به سرقت از منازل شهروندان با روش توپی زنی اعتراف کرد.

رییس کلانتری 102 پاسداران گفت: متهم پس از اعتراف به جرایم خود و اقرار به چندین فقره سرقت به این شیوه برای تحقیقات بیشتر به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

برچسب ها: سرقت
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر