jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۵۵۴۸۱۷   ۲۸ فروردين ۱۳۹۲  |  ۱۶:۱۸

سرهنگ مهدی قدمی گفت : فردی با عناوین جعلی از افرادی کلاهبرداری کرده و متواری شده است ، شهروندان می توانند در صورت شناسایی صاحب عکس مراتب را از طریق شماره تلفن 2182749-0251 در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قم قرار دهند.

کلاهبردار متواری را شناسایی کنید

به گزارش روز چهارشنبه جام جم آنلاین به نقل از پایگاه پلیس، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم گفت: در پی طرح شکایت علیه فردی ناشناس که توانسته مبالغ قابل توجهی کلاهبرداری کند و متواری شود ، دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم از سوی مقام قضایی استان داده شده است.

وی افزود: فرد مذکور با کلاهبرداری از افراد مختلف تحت عناوین جعلی افراد خوش حساب بانکی که از گردش مالی بالایی برخوردار هستند متواری شده است ، لذا از شهروندان درخواست می شود در صورت شناسایی صاحب عکس در اسرع وقت اطلاعات خود را در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قم قرار دهند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم اضافه کرد: شهروندان می توانند در صورت شناسایی صاحب عکس مراتب را از طریق شماره تلفن های 2182715-0251 و 2182749-0251 در اختیار کارآگاهان این پلیس قرار دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها