jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۴۸۶۷۶   ۲۰ اسفند ۱۳۹۱  |  ۲۱:۴۰

احمدی از کرمانشاه: قرار است به کارمندان و کارگران به خاطر ثابت بودن درآمد، سبد کالا تعلق گیرد. آیا این سبد کالا نباید به بازنشستگان نیز تعلق گیرد؟

رضایی از فولادشهر: از سال 88 تاکنون برای دریافت مسکن مهر در فولادشهر ثبت‌نام و بیش از 17میلیون تومان نیز واریز کرده‌ایم، ولی هنوز این واحدها تحویل نشده است. چرا؟

واعظی از کرج: مسئولان نیروی انتظامی علت افزایش هزینه تعویض گواهینامه از 7000 به 17 هزار تومان را بیان کنند؟

مسعودی از کرج: خوب است مسئولان امر برای مبارزه با گرانفروشی، علاوه بر خرده‌فروشان با کارخانه‌های تولیدکننده نیز مبارزه جدی کنند، چرا که یکی از عوامل اصلی گرانی، کارخانه‌ها هستند.

زمانی از شیراز: بیش از دو سال است که برای مسکن مهر بلوار دولت شیراز مبلغ هشت میلیون تومان پرداخت کرده، ولی تاکنون خبری از آن نشده است. مسئولان ذی‌ربط در این باره جوابگو باشند.

یک شهروند از کرمانشاه: مستمری و عیدی بهمن و اسفند مددجویان کمیته امداد پرداخت نشده است. این کار چه زمانی صورت خواهد گرفت؟

یک شهروند از سنقر: از بازنشستگان فرهنگی هستیم که هنوز عیدی ما را پرداخت نکرده‌اند. چرا؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر