jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۵۴۷۸۰۲   ۱۷ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۲:۲۲

با وجود بارش سنگین برف در فیروزکوه، تردد در محور فیروزکوه و جاده‏های منتهی به نوار شمالی کشور در این محدوده روان است.

بارش سنگین برف در محور فیروزکوه
 

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان فیروزکوه با تاکید بر احتیاط کاربران جاده‏ای در زمان رانندگی گفت: محور فیروزکوه هم‏اینک باز است و تردد وسایل نقلیه در آن جریان دارد.

اکبر وطن‏دوست اظهار داشت: با بارش نخستین برف در اسفند ماه که از نخستین ساعات بامداد امروز آغاز شده است، اکیپ‏های راهداری در سطح محورهای مواصلاتی منطقه با قوت و قدرت مشغول فعالیت و خدمات‏رسانی هستند.

وی گفت: عملیات برف‏روبی و نمک‏پاشی در سطح محور فیروزکوه و گردنه‏ها ادامه دارد و تاکنون بیش از 800 تن نمک در سطح جاده‏های برون‏شهری پاشیده شده است.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان فیروزکوه افزود: همچنین هشت خودروی نمک‏پاش و تعدادی برف‏روب در حال حاضر مشغول به کار هستند.

وطن‏دوست با اشاره به وجود کولاک در گردنه‏های امین‏آباد و گدوک، خواستار هوشیاری و احتیاط کاربران جاده در حین رانندگی شد.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان فیروزکوه افزود: رانندگان ضمن مجهز بودن به زنجیر چرخ، باید پیش از حرکت از سلامت سیستم گرمایشی خودروهای خود مطمئن شوند.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر