jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۵۴۶۳۰۹   ۱۳ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۴:۰۶

مجموعه انیمیشن ˈتعطیلات نوروزیˈ به کارگردانی محمود سیفی و از تولیدات شبکه استانی سمنان، در جدول پخش نوروزی شبکه پویا قرار گرفت.

انیمیشن ˈتعطیلات نوروزیˈ عید پخش می شود
به گزارش روابط عمومی سیما ، این انیمیشن در 13 قسمت 12 دقیقه ای به تهیه کنندگی فریدالدین نیکجو تهیه شده است.
داستان ˈتعطیلات نوروزیˈ به قلم شیوا مهرزاد به ماجراهای چند مسافر از شهرهای مختلف ایران می پردازد که برای سفر نوروزی خود استان سمنان را برگزیده اند.
آنها به همراه لیدر تور به سمنان می آیند و از دیدنی های مختلف استان سمنان از جمله گرمابه، کاروانسرا، مسجد قدیمی و ... دیدن می کنند.
در این مجموعه شخصیت های متفاوت و جالبی در میان مسافران طراحی شده است که از میان آنها می توان به دو پسر بچه به نام های ˈسهیلˈ و ˈحامدˈ و یک مسافر مشکوک اشاره کرد.
این فرد مشکوک که ابتدا معلوم نیست برای چه مقصدی با آنها همراه شده است، رییسی دارد که فقط از طریق تلفن همراه با او در ارتباط است و دستورات را می گیرد؛ مرد ناشناس به ابزاری فانتزی مجهز است که قدرت رفتن به گذشته را دارد.
معرفی دیدنی ها، جاذبه ها و ابنیه تاریخی استان سمنان هدف اصلی تولید این مجموعه است که سعی دارد در فضایی فانتزی آن را به گروه سنی کودک و نوجوان معرفی کند. 
انتهای پیام /
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

انتظار و ایده‌آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب‌ها و قواعد بین‌المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر