jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۴۸۶۷۵۹ ۲۱ تير ۱۳۹۱  |  ۱۸:۲۰

« کارتن » عروسک جدید برنامه « تن تن کارتن » کاری از گروه کودک و نوجوان شبکه تهران است که به تازگی در برنامه « تن تن کارتن » اضافه شده است.

به گزارش روز چهارشنبه جام‌جم آنلاین به نقل از روابط عمومی شبکه تهران، فاطمه شیرازی مقدم با بیان این مطلب گفت: عروسک کارتن از طریق یک جعبه پستی به برنامه «تن تن کارتن» وارد می شود که شخصیتی بانمک و جالب دارد .

وی در ادامه گفت: با ورود این عروسک « تن تن » کره اسب بانمک و پرشور برنامه به او حسادت می کند اما با گذشت زمان با او دوست و همراه می شود و اتفاقات جالبی از دوستی آنها در برنامه رخ می دهد.

شیرازی مقدم افزود: صداپیشه عروسک « کارتن » الهام محبوبی و مهتاب تبریزی عروسک گردان این شخصیت جدید برنامه است.

تهیه کننده برنامه « تن تن کارتن » تصریح کرد:  این برنامه می کوشد در فضای آموزش و البته طنز و سرگرمی نکات اجتماعی و اخلاقی مورد نیاز خردسالان را از طریق دو عروسک و مجری برنامه در قالب یک برنامه نمایشی بیان کند. تن تن و کارتن به همراه خاله مهتاب شخصیت های مهم این برنامه هستند.

بنا بر این گزارش ، این برنامه در 90 قسمت تولید و هر روز ساعت 9:20 از شبکه تهران برای مخاطب رده سنی خردسال  و نونهالان پخش می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر