jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۴۸۶۷۵۹   ۲۱ تير ۱۳۹۱  |  ۱۸:۲۰

« کارتن » عروسک جدید برنامه « تن تن کارتن » کاری از گروه کودک و نوجوان شبکه تهران است که به تازگی در برنامه « تن تن کارتن » اضافه شده است.

به گزارش روز چهارشنبه جام‌جم آنلاین به نقل از روابط عمومی شبکه تهران، فاطمه شیرازی مقدم با بیان این مطلب گفت: عروسک کارتن از طریق یک جعبه پستی به برنامه «تن تن کارتن» وارد می شود که شخصیتی بانمک و جالب دارد .

وی در ادامه گفت: با ورود این عروسک « تن تن » کره اسب بانمک و پرشور برنامه به او حسادت می کند اما با گذشت زمان با او دوست و همراه می شود و اتفاقات جالبی از دوستی آنها در برنامه رخ می دهد.

شیرازی مقدم افزود: صداپیشه عروسک « کارتن » الهام محبوبی و مهتاب تبریزی عروسک گردان این شخصیت جدید برنامه است.

تهیه کننده برنامه « تن تن کارتن » تصریح کرد:  این برنامه می کوشد در فضای آموزش و البته طنز و سرگرمی نکات اجتماعی و اخلاقی مورد نیاز خردسالان را از طریق دو عروسک و مجری برنامه در قالب یک برنامه نمایشی بیان کند. تن تن و کارتن به همراه خاله مهتاب شخصیت های مهم این برنامه هستند.

بنا بر این گزارش ، این برنامه در 90 قسمت تولید و هر روز ساعت 9:20 از شبکه تهران برای مخاطب رده سنی خردسال  و نونهالان پخش می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش، دیروز و امروز در سواحل مكران در منطقه عمومی جاسك و با شركت تیپ ۵۵ هوابرد شیراز، تیپ ۶۵ نیرو مخصوص، تیپ ۲۲۳ نیرو مخصوص واكنش سریع و با پشتیبانی نیروی هوایی و هوانیروز ارتش در حال برگزاری است.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر