jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۴۴۶۷۲۱   ۲۹ آذر ۱۳۹۰  |  ۱۶:۵۴

برای حضور در پارالمپیک لندن برگزار می‌شود:

اردوی آمادگی تیم ملی والیبال نشسته

مرحله چهارم تمرینات ملی پوشان تیم والیبال نشسته ، برای آمادگی و حضور در رقابتهای پارالمپیک لندن برگزار می شود.

به گزارش روز چهارشنبه جام جم آنلاین، این مرحله از اردو در شهر تهران و محل کمپ تیم های ملی جانبازان و معلولین از دو تا 9 دی ماه برپاست.

ملی پوشان تیم والیبال نشسته تمرینات خود را زیر نظر هادی رضایی ( سرمربی) و فرید صائبی ( مربی)  انجام می دهند و بهمن تاروردی زاده ( بدن ساز)، محمد صفری ( فیزیوتراپیست) و علیرضا معمری ( آنالیزور) تیم را همراهی می کنند .علی کشفیا نیز سرپرستی این مرحله از اردو را بر عهده دارد.

اسامی ورزشکاران دعوت شده و به شرح زیر است:

جلیل ایمری، احمد ایری(گلستان)، مهرزاد مهروان، ابوالفضل اولیایی، رضا پیدایش (البرز)، حسین فرزانه (قزوین)، ناصر حسن‌پور (آذربایجان غربی)، میثم علی‌پور (گیلان)، مهدی حمیدزاده، داود علیپوریان، صادق بیگدلی، محمد خالقی (تهران)، عیسی زیراهی (مرکزی)،  مجید لشگری، رمضان صالحی، سعید ابراهیمی (مازندران).

کسب عنوان قهرمانی جهان در رقابتهای جهانی والیبال نشسته آمریکا از آخرین افتخارات کسب شده توسط تیم ملی والیبال نشسته ایران است و اکنون با نزدیک شدن به رقابتهای پارالمپیک لندن، تلاش ورزشکاران بر حفظ اقتدارو دست یابی به نتایجی درخشان در این رویداد مهم بین المللی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر