jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۴۴۵۹۲۹   ۲۳ آذر ۱۳۹۰  |  ۰۰:۱۰

با تعقیب و گریز و شلیک پلیس، هر دو متهم دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند

ناکامی 2 اغفالگر در ربودن یک دختر در خیابان

2 مرد جوان که پس از اغفال دختران، اموال آنها را می‌دزدیدند، هنگام ربودن دختری در یکی از خیابان‌های مشهد دستگیر شدند.

به گزارش جام‌جم، اوایل همین هفته ماموران انتظامی مشهد هنگام گشتزنی مشاهده کردند 2 پسر جوان به دختری حمله‌ور شده و قصد دارند او را به زور سوار خودروی پژو کنند. ماموران قصد دستگیری آنها را داشتند که مردان جوان با رها کردن دختر، سوار خودرویشان شده و محل را ترک کردند.

در پی این حادثه، ماموران به تعقیب خودروی متهمان پرداختند تا این‌که پس از شلیک چند تیر هوایی، خودروی آنها را در یکی از محله‌های جنوبی شهر متوقف و این دو جوان را دستگیر کردند. از خودروی متهمان 4 عدد گوشی تلفن همراه مسروقه کشف و ضبط شد.

اعتراف متهمان به اغفال دختران

متهمان با انتقال به پلیس آگاهی در بازجویی گفتند دختران جوان را به عنوان مسافر سوار خودرو می‌کردند و پس از ارتباط دوستی، آنها را اغفال و به حومه شهر کشانده و با تهدید چاقو پول و گوشی تلفن همراهشان را می‌دزدیده‌اند.

متهمان در ارتباط با ربودن دختر جوان نیز گفتند: قصد ارتباط با او را داشتیم که نپذیرفت. ما هم رفت و آمدهایش را زیر نظر گرفتیم و با مشاهده او در خیابان خواسته‌مان را تکرار کردیم که او باز هم نپذیرفت.

در همین موقع تصمیم به ربودن او گرفتیم که با حضور بموقع ماموران، موفق نشدیم. بنابر این گزارش، در پی اعتراف متهمان، آنها با قرار قانونی روانه زندان شدند. تحقیقات تکمیلی از آنها ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

رهبر معظم انقلاب دیروز در بیانات‌شان به موضوع پیگیری مشکلات استان خوزستان و همچنین بی‌تدبیری‌ هایی که در جریان معضلات این استان صورت گرفته اشاره کردند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر