jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۴۳۲۶۳۷   ۱۲ مهر ۱۳۹۰  |  ۲۲:۲۲

نمایش "راز پنهان" در مرکز هنر های نمایشی رادیو تولید شد. این نمایش را زهرا کولیوند نوشته و سردبیری آن به عهده فاطمه دلیری است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی مرکز هنر های نمایشی رادیو،  داستان نمایش "راز پنهان" درباره زنی است که به ناگاه در می یابد تومور مغزی دارد و بیش از 6 ماه زنده نمی ماند لذا به دنبال همسری برای شوهرش می گردد تا بتواند مادر خوبی برای فرزندانش نیز باشد اما ...

این نمایش با هنرمندی بازیگرانی چون مهین نثری ، رضا عمرانی ، سعیده فرضی ، نازنین مهیمنی ، راضیه مومیوند ، شهرزاد عبدحق ، فریبا متخصص ، اسماعیل بختیاری ، احمد گنجی ، ناهید مسلمی ، مژگان عظیمی ، احمد شمس آصف ، امیر بختیاری، ماندانا اصلانی ، فریده دریا مج ،شمسی صادقی ،صمد پل سنگی ،بهناز بستان دوست ، علی اصغر دریایی ، مونا صفی ، ماندانا محسنی ،مروارید کریم پور و ... همچنین تهیه کننده :محمد مهاجر ، صدابردار : رضا طاهری ،افکتور :نرگس موسی پور و به کارگردانی صدرالدین شجره به زودی از شبکه رادیویی سلامت پخش خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر