jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۴۱۳۸۲۰ ۱۵ تير ۱۳۹۰  |  ۱۸:۳۶

در حالی که روز سه شنبه سرپرست وزارت صنایع و معادن و وزیر بازرگانی از تعیین نشدن قیمت جدید سیمان در بازار خبر داده بود، امروز یکی از اعضای انجمن تولیدکنندگان سیمان اعلام کرد که دولت مجوز افزایش قیمت سیمان را صادر کرده است!

علی امینی در گفت‌وگو با ایسنا اعلام کرد:‌ از امروز چهارشنبه با مجوز سازمان بازرگانی استان تهران و همچنین سازمانهای استانی قیمت سیمان در سراسر کشور افزایش یافت.

به گفته وی این افزایش قیمت چیزی درحدود 12 درصد بوده است.

این در حالی است که مهدی غضنفری دیروز اعلام کرد که در هفته آینده درباره قیمت جدید سیمان در بازار تصمیم‌گیری خواهد شد، اما تاکنون هیچ تصمیمی درباره افزایش قیمت سیمان گرفته نشده است.

وزیر بازرگانی همچنین هشدار داد با تولیدکنندگان سیمان که بخواهند در بازار با نفروختن محصولاتشان ایجاد اختلال کنند برخورد می‌شود.

برخی از کارخانه‌داران سیمان اواسط خرداد ماه امسال با نوشتن نامه‌ای اعلام کردند که در صورت افزایش نیافتن قیمت محصول تولیدی‌شان کارخانه‌ها تعطیل خواهد شد.

ایسنا امروز نیز با انجمن تولیدکنندگان سیمان تماس گرفت تا از چند و چون افزایش قیمت سیمان در بازار اطلاع پیدا کند که پورخلیل - دبیر این انجمن، حاضر به پاسخگویی نشده و تاکید کرد که در مورد قیمت سیمان وزارت بازرگانی اطلاع‌رسانی خواهد کرد.

ایسناهمچنین از انجمن تولیدکنندگان سیمان به صورت تلویحی اطلاع پیدا کرد که خبر افزایش قیمت سیمان در بازار صحت دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

جای خالی حقوق در بازار سرمایه

جای خالی حقوق در بازار سرمایه

تضییع اموال مردم در بازار سرمایه از جهات مختلفی نیازمند کاربست قواعد حقوقی است. استمرار این وضعیت هم موجب تضییع حقوق عامه است و هم مشکلاتی با ابعاد اجتماعی ـ امنیتی به دنبال خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر