jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۴۱۱۰۶   ۲۷ ارديبهشت ۱۳۸۳  |  ۲۲:۳۵

آثار 15 هنرمند تلویزیون که با موضوع «زلزله بم» برای بخش ویژه جشنواره دوازدهم رادیو و تلویزیون مراکز استان ها ارسال شده بود ، توسط کمیته انتخاب برای مرحله داوری انتخاب شد.


به گزارش خبرنگار ما ، آثار راه یافته به این بخش ، توسط هیات انتخاب به شرح زیر اعلام شد: یکی بود یکی نبود (همدان) ، من جایزه می خواهم (لرستان) ، آوای بم (خراسان) اوفر (خراسان) ، غصه بم (قم) ، تمام زندگی من (کردستان) ، روایت زمان (مهاباد) ، بم ، خاموش در غم (سمنان) ، رنگینه (زنجان) ، آفتاب و آیینه (یزد) ، برباد رفته (2 استان مرکزی) ، بودن یا نبودن (مهاباد) ، شکوفه ای در کویر (مازندران) ، تش و آب (چهارمحال و بختیاری) و چه کسی خواب است (اصفهان). همچنین در این دوره جشنواره ستاد برگزاری جشنواره به منظور گرامیداشت یاد و خاطره سرداران 8 سال دفاع مقدس در بخش آثار تلویزیونی جوایز ویژه ای را برای برترین آثار پیش بینی کرده اند. در این بخش سه اثر به نامهای سردار (کهگیلویه و بویراحمد) ، راز گل سرخ (یزد) و شمیم وصل (آذربایجان غربی) برای مرحله نهایی انتخاب شدند. دوازدهمین جشنواره سراسری تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها در 5 بخش خبر ، صدا و سیما ، تحقیقات و موسیقی با حضور بیش از 1200 تن از هنرمندان ، نویسندگان ، برنامه سازان و چهره های شاخص فرهنگ و هنر اواخر خرداد در شهرهای استان یزد برگزار می شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر