متهم پرونده بارها از دختر فریب‌خورده با تهدید به انتشار فیلم غیراخلاقی،‌ اخاذی کرده بود

دختر جوان در دام خواستگار خیابانی

جوان خواستگار که پس از آزار و اذیت دختر جوان، با تهیه فیلم سیاه از وی اخاذی می‌کرد، از سوی ماموران آگاهی شهر قدس (قلعه‌حسن‌خان) دستگیر شد. به گزارش «جام‌جم»، چند روز پیش دختری جوان با حضور در اداره آگاهی شهرستان شهرقدس (قلعه‌حسن‌خان) از خواستگار خیابانی‌اش به اتهام آزار و اذیت و اخاذی شکایت کرد. شاکی به پلیس گفت: در یکی از بوستان‌ها با مردی آشنا شدم و بعد از مدتی تصمیم به ازدواج گرفتیم. یک روز مرد خواستگار از من خواست برای دیدن خانواده‌اش به خانه‌شان بروم.
کد خبر: ۴۰۹۴۷۷

شاکی اضافه کرد: وقتی وارد خانه‌اش شدم، خبری از خانواده‌اش نبود. با ظنین شدن به رفتارهای این مرد، احساس خطر کرده و قصد فرار داشتم، اما او مانع فرارم شد.

دختر جوان با اشاره به دام شیطانی جوان خواستگار، گفت: او بشدت کتکم زد و مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و با گوشی تلفن همراه از من فیلم گرفت. مرد شرور نیمه‌های شب مرا با خودرو به حاشیه جاده شهریار منتقل و در آنجا رهایم کرد که یک راننده عبوری نجاتم داد.

متهم از شاکی اخاذی می‌کرد

شاکی اضافه کرد: مرد متجاوز چند روز بعد در تماس تلفنی تهدیدم کرد اگر به او پول ندهم، فیلم سیاه تهیه‌شده از مرا در شهر پخش می‌کند و آبروی خانواده‌ام را می‌برد. من هم ترسیدم و چند بار به او پول دادم.

وی ادامه داد: مرد شرور چند مرحله به این شیوه از من اخاذی کرد تا این‌که در آخرین تماس پول بیشتری خواست که قادر به تهیه آن نبودم. به این ترتیب ماجرای تلخی را که برایم رقم خورده بود، با خانواده‌ام در میان گذاشتم.

شاکی ادامه داد: مرد آزارگر تهدیدم کرد اگر پول درخواستی را به او ندهم، من و خانواده‌ام را به قتل می‌رساند.

در پی شکایت دختر جوان، متهم فراری تحت تعقیب قرار گرفت و در جنوب شهر دستگیر شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
صعود به عشق مردم وطنم

گفت‌وگوی «جام‌جم» با امیرمحمد دانایی،جوان‌ترین ایرانی صعودکننده به اورست در آستانه سفر به کوه وحشی

صعود به عشق مردم وطنم

نیازمندی ها