jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۳۸۹۸۷۲ ۱۷ اسفند ۱۳۸۹  |  ۱۷:۲۴

در مرکز مازندران آماده پخش شد

تله فیلم سفر بر مدار مهتاب

فیلم تلویزیونی «سفر بر مدار مهتاب» به کارگردانی سید محسن یوسفی و تهیه‌کنندگی مهدی وحیدی در سیمای مرکز مازندران آماده پخش شد.

به گزارش جام جم آنلاین، سید محسن یوسفی در گفتگو با سایت معاونت امور مجلس و استانهای صدا و سیما گفت: «سفر بر مدار مهتاب» داستان دو کشتی‌گیر جوان را روایت می‌کند که برای قهرمانی در سطح منطقه خود، کشتی می‌گیرند. یکی ازجوانان برای رسیدن به قهرمانی به راهکارهای ناجوانمردانه و غیرورزشی روی می‌آورد و دیگری با تمرین و ممارست خود را برای این حضور در این رقابت آماده می‌کند.

وی افزود: در این فیلم با تعدد لوکیشن مواجه بودیم و در شهرهای مختلف استان تصویربرداری انجام شد.

یوسفی با بیان اینکه برای ضبط صحنه‌های جنگ که حدود 30 درصد از فیلم را تشکیل می‌دهد، از اردوگاه قدس سپاه کربلای مازندران استفاده شده، ابراز داشت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده حدود 24 جلسه تصویربرداری به طول انجامید.

«سفر بر مدار مهتاب» به سفارش صدا و سیمای مرکز استان مازندران تهیه و تولید شده است. 

وی با اشاره به اینکه صداگذاری و ساخت موسیقی را به ترتیب ابوالفضل معماریان و امید کرامتی انجام دادند گفت: در این فیلم جعفر دهقان، رامبد شکرابی، عبدالرضا زهره کرمانی، حسن اسدی، زهرا سعیدی، حسن سعیدی، مریم پاکزاد، هوشنگ رضایی، عسگری رئیسی و... به ایفای نقش پرداختند.

تعدادی از عواملی که در ساخت فیلم همکاری دارند، عبارتند از:

نویسنده فیلمنامه: علی‌اکبر محلوجیان، کارگردان: محسن یوسفی ،مدیرتصویربرداری: تقی‌ قاسم‌پور، صدابردار: علی موسوی ،طراح صحنه و لباس: محسن غلامی، طراح چهره‌پردازی: سهراب افراسیابی ،جلوه‌های ویژه: رضا ترکمان ،مدیران تولید: حسین احمدی، مدیربرنامه‌ریزی و دستیار‌اول‌کارگردان: لطف‌الله سیفی،دستیار تهیه: مرتضی وحدانی،مدیرتدارکات: عادل فرنودی،عکاس: آناهیتا عباس‌‌نژاد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر