jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۳۸۳۳۷۰ ۱۴ بهمن ۱۳۸۹  |  ۰۸:۲۰

مرکز سیمافیلم در ایام دهه فجر امسال 12 فیلم فاخر کودک و نوجوان و از تولیدات این مرکز را در سالن حجاب مجموعه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان نمایش می‌دهد.

بادهای بهاری (علی قوی‌تن)‌، بچه‌‌های محله گل‌ها (داریوش ربیعی)‌، جامانده (بهروز شعیبی)‌، علفزار (محمدعلی طالبی)‌، پای دوستی (حسین قناعت)‌، بچه طهران (کامبوزیا پرتوی)‌، چند پله بالاتر (اسفندیار شهیدی)‌، حباب (سامان استرکی)‌، کودک و فرشته (مسعود نقاش‌زاده)‌، بال‌های خوشبختی (بهروز شعیبی)‌، دل سپرده (محمد نجفی)‌، شاه کلید (حسین تبریزی)‌ و دم‌ زری (غلامرضا رمضانی)‌ فیلم‌هایی هستند که تا 22 بهمن در 3 سئانس مختلف هر روز نمایش داده می‌شوند.

این آثار برای دانش‌آموزان ابتدایی و راهنمایی جنوب شهر تهران اکران می‌شود.

بجز این مرکز، سیمافیلم آثار منتخب جشنواره بیست و نهم فیلم فجر را همچون سال‌های پیش نمایش خواهد داد.رونمایی از سایت جدید مرکز سیمافیلم (simafilm.ir)‌ هم از دیگر برنامه‌های این مرکز در ایام دهه فجر خواهد بود.

پایگاه اطلاع رسانی سیما فیلم با انتشار اخبار مختلف درباره مراحل تولید فیلم های گوناگون این مرکز از مهم ترین سایت های اطلاع رسانی در حوزه آثار سینمایی و تلویزیونی است.

همچنین بازدید از لوکیشن‌های سریال «مختارنامه» ـ که همزمان از شبکه یک سیما پخش می‌شود ـ از جمله برنامه‌های مرکز سیمافیلم در ایام دهه فجر است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر