jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۳۸۲۷۲۷   ۱۰ بهمن ۱۳۸۹  |  ۰۸:۲۹

«کلاه‌قرمزی» برای بسیاری از مخاطبان تلویزیون و سینما چیزی فراتر از یک عروسک خوش سر و زبان و جذاب و شیطان است. حالا دیگر این عروسک با آن حرکات عجیب و غریب و لحن غیرمعمولش، یکی از خاطرات تصویری مشترک همه ما محسوب می‌شود.

بعد از ساخت چند فیلم‌سینمایی از روی این شخصیت و شخصیت‌های فرعی دیگر این برنامه تلویزیونی، کلاه‌قرمزی در حد و اندازه یک «پدیده» ظاهر شد و توانست بسیاری از مخاطبان کودک و نوجوان و بزرگسال را با خود همراه کند. بعد از همه این موفقیت‌ها قرار شده باز هم کلاه‌قرمزی مهمان قاب کوچک تلویزیون شود.

شبکه 2 سیما تصمیم گرفته مجموعه کلاه‌قرمزی 4 را با تهیه‌کنندگی حمید مدرسی برای پخش در ایام نوروز تهیه و تولید کند. ظاهرا این بار هم این عروسک شیطان با 2 هنرمند همیشگی این برنامه یعنی ایرج طهماسب و حمید جبلی دیده خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه 2 سیما پیش‌بینی می‌شود مجموعه کلاه‌قرمزی که در سال گذشته توانست رکورد بیشترین تماشاچی‌ها را از آن خود کند در سال جدید هم بتواند آمار قابل‌توجهی در جلب مخاطب و رضایت آنان در میان برنامه‌های نوروزی به دست بیاورد.

روابط عمومی این شبکه افزوده است: این مجموعه با دکور و عروسک‌های جدید و مهمانان متفاوت با تلاش‌های ایرج طهماسب و حمید جبلی و حمایت‌ها و نظارت مدیران شبکه با کیفیتی بالا و مطلوب‌تر از 3 سال قبل تولید و روی آنتن برود.

«کلاه‌قرمزی 4» کاری از گروه کودک و نوجوان شبکه 2 سیماست که در 16 قسمت تهیه می‌شود و 2 قسمت ابتدایی آن در روزهای 27 و 28 اسفند روی آنتن می‌رود و ادامه قسمت‌های آن نیز با آغاز نوروز 90 از شبکه 2 پخش می‌شود.در برنامه قبلی کلاه‌قرمزی مهمانان مختلفی چون ابراهیم حاتمی‌کیا، امین حیایی، آتیلا پسیانی و ... حضور داشتند. باران کوثری هم به عنوان عضو ثابت برنامه حضور داشت.

حمید جبلی هنرمند توانای کشورمان طبق معمول به جای کلاه قرمزی صحبت خواهد کرد پسرخاله، پسر عمه زا، هم از عروسک های دیگری هستند که در برنامه قبلی کلاه قرمزی حضور داشتند.بنابر گزارش روابط عمومی شبکه2 سیما علاوه بر این عروسک ها، عروسک های دیگری نیز به این مجموعه اضافه خواهند شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

فهم مسؤولانه

فهم مسؤولانه

 انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 برگزار شد و این بار هم مثل همیشه مردم ما با درایت و هوشمندی، در یک جشن ملی و سیاسی، حضور شکوهمندی داشتند.

حق مطالبه از مسؤولان

حق مطالبه از مسؤولان

جایگاه مردم در حكومت مردم‌سالاری دینی اساسی و غیرقابل‌انکار است.حضورمردم پای صندوق‌های رأی یكی ازتجلیات این موضوع است اما صرفا محدود به آن نیست بلكه مطالبات مردمی هم جزئی از وظایف حكومت برآمده از مردم‌سالاری دینی است. ما در اندیشه مردم‌سالاری دینی هم برای مردم حق قائلیم و هم وظیفه.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر