jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۳۳۵۳۲۹ ۳۰ خرداد ۱۳۸۹  |  ۱۷:۵۳

محسن ابراهیم گفت: برنامه " نگاه روز دانش " و " سلام تعطیلات " از این هفته روی آنتن شبکه رادیویی ایران می رود.

مدیر روابط عمومی رادیو ایران  در مصاحبه با واحد مرکزی خبر گفت : برنامه " نگاه روز دانش " که کاری از گروه دانش رادیو ایران است ساعت 15 و 30 دقیقه دوشنبه ها به سردبیری عاطفه بنایی و اجرای محمد محمودی ، به مدت یک ساعت روی آنتن می رود .

محسن ابراهیم اضافه کرد : نگاه روز دانش به موضوع آثار گیاهان دارویی و امکان استفاده از گیاهان دارویی بعنوان مکمل و جایگزین کردن این گیاهان با داروهای شیمیایی می پردازد و پروفسور حسین روازاده استاد دانشگاه که دیدگاههای درباره این موضوع دارد مهمان این برنامه است.

وی افزود : میرغضنفری مدیر توسعه علوم خدمت طب سنتی ستاد گیاهان دارویی کشور و طب ایرانی ، فراز مجاب عضو انجمن گیاهان دارویی و عضو دانشکده پزشکی شهید بهشتی و محمد انصاری عضو هیئت مدیره دانشگاه علوم پزشکی تهران دیگر کارشناسان این برنامه هستند.

مدیر روابط عمومی شبکه رادیویی ایران همچنین گفت : برنامه زنده " سلام تعطیلات " نیز برنامه ویژه گروه خانواده این شبکه برای تعطیلات تابستان 89 است که از سه شنبه این هفته ، ساعت 18 تا 19 روزهای شنبه تا چهارشنبه روی آنتن می رود .

ابراهیم افزود : ناهید عادلیان سردبیر، مهدی ساعی تهیه کننده ومحمد اطهری گوینده این برنامه هستند.

وی گفت : " همسایه مجازی " با موضوع بررسی پایگاه های اطلاع رسانی اینترنتی و وبلاگ های خانوادگی ،" باشگاه خانواده "برای معرفی ورزش های قابل انجام در منزل ، " قطار آرزو " با موضوع تلفن های مردمی و " چای لب سوز ، چای لب دوز " با موضوع بحث های کارشناسی درباره روابط متقابل خانواده ها از بخش های این برنامه است .

مدیر روابط عمومی شبکه رادیویی ایران ، معرفی آخرین انتشارات فرهنگی از جمله انواع لوح های فشرده و کتاب و اطلاع رسانی درباره آخرین اخبار دنیای کنسرت ، تئاتر و فیلم های درحال اکران در سینما ، تازه ها و نامه ها ، گفتگو با اهالی فرهنگ و ارائه پیشنهاد های فرهنگی به خانواده ها را دیگر بخش های " سلام تعطیلات " اعلام کرد .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر