پروفسور قلابی مغز و اعصاب که با وعده‌های دروغین بیماران را معالجه می‌کرد، در شهرستان محلات دستگیر شد. به گزارش جام‌جم، در پی گزارش‌های مردمی به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر این که مرد 56 ساله‌ای با معرفی خود به عنوان پروفسور مغز و اعصاب با دریافت مبالغ گزاف از بیماران، به آنها وعده می‌دهد در صورتی که معالجاتش موثر واقع نشد او بیمار را برای مداوا به آمریکا اعزام خواهد کرد، موضوع این گزارش‌ها در دستور کار ماموران قرار گرفت.
کد خبر: ۳۳۳۹۶۱

بررسی و تحقیق اولیه نشان می‌داد این فرد اهل تهران و ساکن محلات است، به طوری که با شناسایی والدین یک جوان 18 ساله که برای مداوا به این فرد مراجعه کرده بودند، مشخص شد وی ابتدا یک میلیون تومان برای مداوای فرزند آنها دریافت و عنوان کرده است در صورتی که فرزندشان بهبود نیافت، با دریافت 500 میلیون تومان، وی را برای مداوا به آمریکا اعزام خواهد کرد.

بنا بر این گزارش، با جمع‌بندی این اطلاعات و استعلام از مرکز بهداشت مشخص شد این فرد فاقد هر گونه سابقه از سازمان نظام پزشکی کشور است.

در پی این موضوع ماموران با مجوز قضایی متهم را دستگیر و به دادسرا منتقل کردند. قاضی پرونده پس از تحقیقات مقدماتی، وی را با صدور قرار بازداشت موقت به اتهام کلاهبرداری و جعل عنوان و دخالت در امور پزشکی در اختیار پلیس آگاهی قرار داد تا درخصوص سوابق و دیگر جرایم احتمالی و شناسایی شاکیان اقدامات بعدی انجام شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها