jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۱۱۱۹۷   ۱۷ بهمن ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۷

گروه ورزش: مهرام در حساس‌ترین دیدار مرحله برگشت لیگ برتر بسکتبال بر ذوب‌آهن غلبه کرد تا عنوان صدرنشینی مرحله گروهی این رقابت‌ها را با وجود یک بازی معوقه تصاحب کند. هفته هجدهم و پایانی نیم‌فصل دوم لیگ برتر بسکتبال، پنجشنبه شب با برگزاری 4 دیدار و پیروزی تیم‌های مهرام تهران، پتروشیمی بندرامام، شهرداری گرگان و لولهa.s شیراز به پایان رسید.

در مهم‌ترین دیدار این هفته، تیم مهرام در تالار بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی در مصاف با ذوب‌آهن، 94 بر 92 صاحب پیروزی شد تا با وجود یک دیدار معوقه، به یکه‌تازی خود در صدر جدول ادامه دهد.

در دیگر دیدارها، پتروشیمی ماهشهر 92 بر 68 توزین الکتریک کاشان را شکست داد، شهرداری گرگان 90 بر 75 مقابل دانشگاه آزاد صاحب برتری شد و لولهa.s شیراز 91 بر 83 هیات بسکتبال شهرکرد را از پیش رو برداشت.

مرحله برگشت رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال 25 بهمن‌ ماه با دیدار معوقه 2 تیم مهرام و پتروشیمی به پایان می‌رسد. شاگردان محمد کسایی‌پور در تیم پتروشیمی با کسب هر نتیجه در آن بازی، به رده سوم جدول رده‌بندی صعود خواهند کرد.

بر این اساس، برنامه دیدارهای مرحله پلی‌آف به این شرح خواهد بود:

کسب عنوان قهرمانی:‌ مهرام تهران - صبامهر قزوین /‌ ذوب‌آهن اصفهان - پتروشیمی بندرامام

کسب عنوان پنجم تا هشتم: شهرداری گرگان - توزین الکتریک کاشان / ‌ دانشگاه آزاد تهران - لوله a.s شیراز

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر