برنامه «ایران، سرزمین مردمان اصیل» به تهیه کنندگی «امیرهوشنگ دارایی» به زودی روی آنتن سیمای آذری شبکه جهانی سحر می‌رود.
کد خبر: ۲۹۹۷۶۸

به گزارش فارس ، این برنامه زنده ترکیبی که هم اکنون مراحل ساخت تیتراژ و وله را سپری می‌کند ، با محورهای موضوعی فرهنگی - اجتماعی به عنوان محورهای اصلی و بنا به ضرورت محورهای اقتصادی - سیاسی در 13 قسمت 45 دقیقه‌ای می‌کوشد تا بازتاب دستاوردها و پیشرفت‌های جمهوری اسلامی ایران را در زمینه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و... به تصویر بکشد.

پلاتو مجری و معرفی موضوع و میهمان برنامه، گفت‌وگو با کارشناسان پیرامون آخرین و جدیدترین تحولات و رویدادهای فرهنگی - اجتماعی و بعضا اقتصادی - سیاسی ایران ، پخش وله‌های تصویری مرتبط، گزارش تولیدی مرتبط با موضوع برنامه به صورت پخش تصویر نریشن و مصاحبه با کارشناسان مربوطه، پخش نماهنگ با موضوع ایران به زبان آذری یا زیرنویس آذری و همچنین تصویر نریشن مرتبط با موضوع برنامه از جمله آیتم‌های متنوع این برنامه هستند.

اجرای این برنامه را «عبدالله بحرالعلومی» برعهده دارد و از جمله عوامل این برنامه می‌توان به مترجم: غلامرضا صفوی ، تدوین‌گر: سیدمحسن موسوی، تصویربردار: سعید شاهچراغ ، ساخت تیتراژ و وله: رضا صفاری و دستیار تهیه: حسن سیف اللهی اشاره کرد.

«ایران ، سرزمین مردمان اصیل» از 17دی‌ماه جاری در روزهای پنجشنبه از ساعت 18 تا 19 روی آنتن سیمای آذری شبکه جهانی سحر قرار خواهد گرفت.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها