jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۲۹۲۳۱۵   ۱۶ آبان ۱۳۸۸  |  ۲۱:۱۳

«فریبا شاهین مقدم» از دوبله سری جدید مجموعه انیمیشن «فوتبالیست‌ها» برای پخش از رسانه ملی خبر داد.ماجرای سری جدید «فوتبالیست‌ها» در ادامه سری قبلی آن است و ماجراهایی را برای همان فوتبالیست‌هایی رقم می‌زند که حالا بزرگ شده‌اند و در تیم‌های مهم و مشهور فوتبال دنیا بازی می‌کنند.

فریبا شاهین مقدم در گفت‌وگو با فارس، با اعلام خبر مدیریت دوبله سری جدید مجموعه انیمیشن «فوتبالیست‌ها» گفت: تا به حال چهار قسمت از این انیمیشن دوبله شده و در سری جدید سعی شده تا جایی که امکان داشته باشد از صدای گویندگان سری اول آن استفاده ‌شود و به تبع با توجه به بزرگ شدن شخصیت‌های «فوتبالیست‌ها»، دیگر نمی‌توان برای شخصیت‌ها از همان صداهای قبلی استفاده کرد.

وی ادامه داد: «نرگس فولادوند»(سوباسا نوجوان)، «علیرضا شایگان»(کاکرو)، «شوکت حجت»(ایشی)، «افشین زینوری»(سوباسا جوان)، «شایسته تاجبخش»(تارو نوجوان)، «کسری کیانی»(واکی) از جمله گویندگان سری جدید «فوتبالیست‌ها» محسوب می‌شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر