jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۷۸۳۹ ۲۵ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۲

روابط عمومی: 222013901

10/9 مستقیم‌ آبادی (تکرار)
30/9 سیمای مدرسه (تکرار)
00/10 نسخه (زنده)
35/10 پوآرو (تکرار)
20/11 سیمای خانواده(زنده)
شامل منزل ایرانی، چیدمان منزل: خانم قهرمانی/ شیرینی پزی: خانم ظروفی/ مادرانه:‌ رشد کودکان تا .../ آفتاب شرقی/ تازه‌ها: تازه خبر، گزارش ویژه و مهمان ویژه
35/14 اقتصاد یک
45/14 ویژه عملیات میمک (منطقه‌ای ‌در غرب کشور)
20/15 در چشم باد (تکرار)
20/16 ما و ما
40/16 روی موج
20/17 سیمای آبادی
00/18 سیمای کودک و نوجوان
همراه با آرتور / من و بابام و باباش/ مهاجران
40/19 رازماندگاری
00/20 مستند دانستنی‌های پزشکی
50/21 کمدی کلاسیک
15/22 شب‌ هزارو یکم
سمانه زن جلال به خانه جلال آمده است، اما جلال او را از خود می‌راند. او مستاصل، قصد برگشت دارد که ناگهان با صداییمیخکوب می‌شود و...
10/23 نگاه یک (زنده)
00/24 فیلم تلویزیونی قهرمان (تکرار)
مردی که به اتهام سرقت در زندان است، در فرصتی از دست ماموران می‌گریزد. پلیس آگاهانه به ردیابی او می‌رود، احتمال می‌دهد سراغ همسر و فرزندش برود. سارق فراری که در غیاب همسرش به طور پنهانی وارد خانه شده است با فرزندی روبه‌رو می‌شود که او را نمی‌‌شناسد، ولی در قصه‌ای که مادر برایش گفته است، پدر خود را قهرمانی می‌داند که در جنگ با سارقان کشته شده است و...
40/1 پوآرو
30/2 مسلمانان
25/5 پنجره

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر