jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۶۴۲۸ ۱۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۲

روابط عمومی: 222013901

14/9 مستقیم‌ آبادی (تکرار)
35/9 سیمای مدرسه (تکرار)
05/10 نسخه (زنده)
35/10 پوآرو
25/11 سیمای خانواده(زنده)
با بخش‌هایی چون منزل ایرانی چیدمان منزل: خانم قهرمانی/ شیرینی‌پزی: خانم ظروفی/ مادرانه: رشد کودکان تا... /آفتاب شرقی/ تازه‌ها: تازه چه خبر؟ مهمان ویژه، گزارش ویژه
37/14 اقتصاد یک
57/14 در چشم باد (تکرار)
55/15 ما و ما
20/16 سیمای آبادی
40/16 سیمای کودک و نوجوان
شامل پورنگ/ مادربزرگ و بچه‌ها / مهاجران
15/18 روی موج
35/19 رازماندگاری
55/19 دانستنی‌های پزشکی
30/20 حماسه 27
15/22 شب‌ هزارو یکم
قسمت یازدهم:‌ زهرا و ستاره آخرین شبی است که در هتل اقامت دارند و فردا قرار است عازم اهواز شوند؛ اما زهرا نگران و مردد از رفتن به اهواز است و...
10/23 نگاه یک (زنده)
05/00 فیلم تلویزیونی سرباز
به کارگردانی: جهان‌سالار حیدرنژاد/ بازیگران: حسین خانی‌بیک و امید آهنگر/ محصول صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی: سربازی در آخرین روزهای خدمت خود ناخواسته موجب از بین رفتن یک خلافکار می‌شود. وقتی او از آرزوی مادر فرد خلافکار برای رفتن به زیارتگاهی در اطراف روستا با خبر می‌شود؛ پس از مرگ فرد خلافکار...
40/1 پوآرو
00/2 اینجا آفریقاست
30/2 مسلمانان
15/3 شمیم بهشت
10/5 پنجره

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر