jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۶۲۶۴ ۱۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۲۰:۲۶

سه دهانه غار چاهی در کوه آتشگاه پاوه در استان کرمانشاه کشف شد.

به گزارش واحد مرکزی خبر، غارنوردان ایرانی و لهستانی سه دهانه غارچاهی را در کوه آتشگاه پاوه دراستان کرمانشاه کشف کردندد.

مسئول کمیته کوهنوردی هیات کوهنوردی استان کرمانشاه گفت: گروه اعزامی غارنوردی متشکل از غارنوردان ایرانی و لهستانی، در نخستین مرحله کاوش، غارهایی به شکل عمودی کشف کردند که به ترتیب 150، 130 و40 متر عمق دارند.

مرادنژاد گفت: تیم غارنوردی که از هفت غارنورد ایرانی و پنج غارنورد از لهستان تشکیل شده است؛ در دومین مرحله از کاوش خود امروز به فلات شمالی "پراو" می روند و به اکتشاف و کاوش غارهای جدید در این منطقه می پردازند.

به گفته مرادنژاد احتمال کشف غارهای جدید در این منطقه بسیار زیاد است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر