jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۵۹۸۹   ۱۶ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۸

گروه جامعه: براساس اعلام وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مدارک تحصیلی 2 دانشگاه کشور ارمنستان فاقد اعتبار شناخته شد. به گزارش فارس، اداره‌کل امور دانش‌آموختگان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعلام کرد که مدارک تحصیلی صادرشده از دانشگاه‌های مدیریت و توسعه آموزش (university of management and education development) و دانشگاه فردوسی ایروان (Yerevan firdusi university) جمهوری ارمنستان مورد تایید، قابل بررسی و ارزشیابی نیست.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عوامل کاهش نرخ ارز

عوامل کاهش نرخ ارز

سیزدهمین انتخابات ریاست‌ جمهوری به پایان رسید و در روز اعلام نتایج بازارهای طلا، سکه و ارز کاهش قیمت را تجربه کردند و بورس نیز در دو روز گذشته سبزپوش بود.

همه با هم، برای ایران

همه با هم، برای ایران

خوشبختانه آقای رئیسی در شروع ثبت‌ نام نامزدهای ریـاست‌ جمهوری اعلام کردند وابستگی گروهی و جناحی ندارند و به صورت مستقل آمده‌اند. این یعنی ایشان اعلام کرده ماموریت از سوی جناح خاصی ندارد و برای تحقق اهداف یک جناح نیامده است.

از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر