jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۲۸۵۳۳۹ ۱۵ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۷:۲۲

وزارت امور اقتصادی و دارایی دومین همایش اجرای سیاستهای کلی اصل 44 قانون اساسی را در روز دوشنبه بیستم مهر ماه سال جاری در محل پژوهشگاه نیرو و با حضور دستگاههای اجرایی و نمایندگان سایر نهادها و قوای کشور برگزار می کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، مدیر کل دفتر برنامه ریزی و نظارت بر اجرای سیاستهای کلی اصل 44 قانون اساسی ضمن اعلام این مطلب اظهار داشت: این همایش با هدف بررسی اقدامات صورت گرفته مربوط به سیاستهای اصل 44 و تشریح ابعاد و ظرفیتهای موجود در آیین نامه و معرفی نهادهای تازه تاسیس آن برگزار می شود.

داود خانی اقدامات مرتبط با واگذاری فعالیتها و بنگاهها، تشریح ابعاد و ظرفیتهای آیین نامه ها و سایر مقررات پایه ای قانون، معرفی و شناسایی ابعاد و ظرفیتهای شورای رقابت، معرفی هیئت نظارت بر مقررات زدایی و توانمند سازی بخش غیر دولتی و راهکارهای بهبود فضای کسب و کار در کشور را از محورهای این همایش دانست.

وی درپایان افزود: وزارت امور اقتصادی و دارایی به عنوان مجری این همایش، 5 پانل را با همکاری و هماهنگی دستگاههای اجرایی و سایر مراجع مسئول به منظور ارائه گزارش اقدامات به عمل آمده و برنامه های آتی در نظر گرفته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

كرونا، نرخ ارز و آینده بورس

كرونا، نرخ ارز و آینده بورس

نقدینگی لجام‌گسیخته، قیمت سوخت (بنزین و گازوئیل) و نرخ ارز را شاید بتوان سه متغیر راهبردی در اقتصاد ایران دانست كه تغییر و تلاطم در هركدام به‌تنهایی می‌تواند سایر بخش‌های اقتصاد ایران را به‌شدت متأثر کند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر