jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۲۸۴۹۳۳   ۱۳ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۸:۱۲

محمدرضا جعفری جلوه در حاشیه مراسم تودیع خود در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در حد مقدور موفق شدیم همه آنچه را که دوست داشتیم در حوزه سینما صورت گیرد، انجام دهیم.

معاون سابق سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مصاحبه با واحد مرکزی خبر گفت: سینمای ایران در عرصه های مختلف نیازمند ارتقای فرهنگی و رونق اقتصادی به صورت پیوسته و مستمر است و این اتفاق در 4 سال گذشته به میزان قابل اعتنایی به وقوع پیوست.

جعفری جلوه با اشاره به افزایش آمار مخاطبین سینما و بازگشت سرمایه از حوزه اکران و نمایش خانگی گفت: تنوع در مضامین، تحول در مفاهیم و دستاوردهای مفهومی و مضمونی باید به مراتب فراتر از آنچه که تا امروز رخ داده حادث شود چرا که اسلام و ایران بسیار عزیز و عظیم هستند و سینما زبان گویای این عزت و عظمت بوده و باید بیش از پیش باشد.

جواد شمقدری معاون جدید سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز گفت: مهمترین اولویت ما در گام اول گسترش مخاطب سینمای ایران به وسعت نفوس ایرانی است.

وی افزود: در مرحله بعد هدف ما افزایش مخاطب منطقه ای و جهانی برای تولیدات سینمای ایران است. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر