jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۲۸۴۹۳۳ ۱۳ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۸:۱۲

محمدرضا جعفری جلوه در حاشیه مراسم تودیع خود در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در حد مقدور موفق شدیم همه آنچه را که دوست داشتیم در حوزه سینما صورت گیرد، انجام دهیم.

معاون سابق سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مصاحبه با واحد مرکزی خبر گفت: سینمای ایران در عرصه های مختلف نیازمند ارتقای فرهنگی و رونق اقتصادی به صورت پیوسته و مستمر است و این اتفاق در 4 سال گذشته به میزان قابل اعتنایی به وقوع پیوست.

جعفری جلوه با اشاره به افزایش آمار مخاطبین سینما و بازگشت سرمایه از حوزه اکران و نمایش خانگی گفت: تنوع در مضامین، تحول در مفاهیم و دستاوردهای مفهومی و مضمونی باید به مراتب فراتر از آنچه که تا امروز رخ داده حادث شود چرا که اسلام و ایران بسیار عزیز و عظیم هستند و سینما زبان گویای این عزت و عظمت بوده و باید بیش از پیش باشد.

جواد شمقدری معاون جدید سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز گفت: مهمترین اولویت ما در گام اول گسترش مخاطب سینمای ایران به وسعت نفوس ایرانی است.

وی افزود: در مرحله بعد هدف ما افزایش مخاطب منطقه ای و جهانی برای تولیدات سینمای ایران است. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر