jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۲۷۸۳۴۹   ۱۶ شهريور ۱۳۸۸  |  ۱۰:۰۶

بزودی از شبکه‌های سیما پخش می شود

دوبله چند فیلم تازه برای تلویزیون

چند فیلم بزودی از شبکه‌های مختلف سیما نمایش داده می‌شود.یکی از این فیلم‌ها «آتش» محصول 2008 است که داستان آن درباره زوج جوانی است که درگیر ماجرای یک سرقت می‌شوند.

منوچهر والی‌زاده، کتایون اعظمی، ژیلا اشکان، کسری کیانی، شهاب عسکری، اردشیر منظم، فرهاد شریفی، ناصر خاوری، ولی مومنی و علیرضا باشکندی ازجمله دوبلورهای این فیلم هستند که با سرپرستی امیرمحمد صمصامی برای شبکه یک دوبله می‌شود.فیلم «سخته که خوب باشی» نیز درباره پدری مجرد است که با پسرش زندگی می‌کند. در یکی از روزها برای او که راننده تاکسی است، اتفاقی می‌افتد که تمام زندگی او را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

تعدادی از گویندگان این فیلم که با سرپرستی ناصر طهماسب دوبله شده است، عبارتند از: حمید منوچهری، ناصر احمدی، حسین باقری، بهروز علی‌محمدی، علی‌اصغر رضایی‌نیک، صنم نکواقبال، عالیه سادات جعفری، نازنین یاری و حسن کاخی.

ماجراهای فیلم «انعکاس» هم در یکی از شهرهای استرالیا می‌گذرد. چند غیربومی، جسدی را در رودخانه پیدا می‌کنند. بومی‌ها آنها را مسوول مرگ آن شخص می‌دانند. این موضوع، حوادثی را پدید می‌آورد.

اکبر منانی، همت مومی‌وند، فریبا رمضان‌پور، مینا شجاع و جواد پزشکیان ازجمله گویندگان این اثر هستند که صمصامی آن را برای شبکه 2 سیما دوبله می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

خلف وعده، نشانه نفاق است

خلف وعده، نشانه نفاق است

طبق متون دینی، وفای به عهد از علائم ایمان و خلف وعد از نشانه‌های نفاق است. در اسلام نسبت به راستگویی، ادای امانت و وفای به عهد تاکید فراوان شده است.

انتخابی هوشمندانه

انتخابی هوشمندانه

در شرایطی که چشم ناظران سیاسی به انتخابات ریاست جمهوری 1400 است ما با دو گروه از مخالفان مشارکت عمومی و گسترده مردم مواجهیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر