jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۲۴۸۰۵   ۱۶ خرداد ۱۳۸۲  |  ۲۱:۳۵

داوری آثار یازدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز صدا و سیما ادامه دارد.

بر اساس اعلام دفتر جشنواره ، داوران این جشنواره در رشته های مختلف در حال طی کردن آخرین مراحل انتخاب آثار هستند. در رشته موسیقی از میان 137اثر ارسالی ، آثار برتر توسط حسین دهلوی ، کامبیز روشن روان ، حسن ریاحی ، محمد بیگلری ، احمد علی راغب و علی معلم داوری و گزینش می شوند. در بخش برنامه های سیما نیز از میان 286اثر ارسالی ، هیات انتخابی متشکل از: حمید رضا دهقان پور، غلامرضا رمضانی ، عباس رافعی ، سعید نادری ، سعید توکلیان ، جلیل سامان ، سید علیرضا سجادپور و مهستی بدیعی ، 103اثر را برای حضور در بخش مسابقه گزینش کردند که این آثار، توسط جهانگیر الماسی ، احمد ضابطی جهرمی ، احمد رضا معتمدی ، حسن بشکوفه و مسعود دشتبان داوری می شوند. همچنین در طول برگزاری جشنواره ، فیلم سینمایی «دیوانه ای از قفس پرید» در سینماهای استان اردبیل به نمایش در می آید. این فیلم از تولیدات شبکه اول سیماست که در جشنواره فیلم فجر سال گذشته در زمینه بازیگر نقش اول زن و بهترین فیلم جوایزی کسب کرد. گفتنی است یازدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها از 24تا 26خرداد در استان اردبیل برگزار می شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

انتظار و ایده‌آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب‌ها و قواعد بین‌المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر