jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۲۴۴۹۰۰   ۲۳ فروردين ۱۳۸۸  |  ۱۴:۴۶

از اول اردیبهشت ماه صورت می‌گیرد

توزیع گازوئیل فقط با کارت هوشمند

وزیر نفت اعلام کرد: از اول اردیبهشت ماه بدون کارت هوشمند به هیچ یک از خودروهاى گازوئیل سوز ، سوخت داده نمى شود.

به گزارش واحد مرکزی خبر ،‌ غلامحسین نوذرى در نشستى خبرى با بیان اینکه زمان آغاز عرضه اجبارى گازوئیل با کارت هوشمند تاکنون چند بار تمدید شده است ، گفت : با توجه به این مهلت ها همه خودروها باید کارت هوشمند سوخت گازوئیل داشته باشند.

وى افزود : فقط صاحبان تراکتورها و چاه هاى تلمبه اى آب مى توانند با ارایه حواله معتبر و با کارت جایگاه داران ، گازوئیل خریدارى کنند.

وزیر نفت با بیان اینکه همه جایگاه هاى سوخت گازوئیل به سامانه توزیع هوشمند مجهز شده اند ، گفت: بیش از 600 هزار وسیله نقلیه گازوئیل سوز کارت هوشمند گرفته اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چندی پیـش محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در جریان حضور وزیرخارجه در صحن مجلس و پس از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیرخارجه، در جملاتی به بیان ضرورت احیای دپیلماسی اقتصادی در این وزارتخانه کلیدی پرداخت و عنوان کرد: باید نام وزارت خارجه را تغییر دهیم و اگر نیاز است این کار را هم دنبال کنیم و نام آن را به وزارت خارجه و تجارت امور بین‌الملل تبدیل کنیم.

مسائل اقتصادی و منطقه‌ای در اولویت روابط تهران - مسکو

مسائل اقتصادی و منطقه‌ای در اولویت روابط تهران - مسکو

سفر رئیس‌مجلس ایران به روسیه ابعاد مختلفی دارد؛ یک بعدش به روابط دوجانبه ایران و روسیه مرتبط است به این معنا که دو کشور تمایل دارند روابط خود را در عرصه‌های مختلف به‌ویژه در حوزه‌های اقتصادی و همکاری‌های منطقه‌ای توسعه بخشند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر